Putins plāno “mini iebrukumu” kādā no Baltijas valstīm, pieļauj Polijas militārās pretizlūkošanas vadītājs

Krievijas diktators Vladimirs Putins, iespējams, plāno “mini iebrukumu” kādā NATO valstī, lai pārbaudītu Rietumvalstis, brīdinājis Polijas militārās pretizlūkošanas vadītājs Jaroslavs Strožiks, vēsta “Metro”.

Strožiks apgalvo, ka Kremlis apsver iespēju anektēt daļu Igaunijas un Zviedrijas, un tā esot ir daļa no plašāka plāna pārņemt Baltijas valstis Ukrainas krišanas gadījumā.

“Putins noteikti jau ir gatavs kādai mini operācijai pret kādu no Baltijas valstīm, piemēram, iekļūt Narvā vai ierasties kādā no Zviedrijas salām,” tā militārās pretizlūkošanas vadītājs norādījis intervijā Polijas laikrakstam “Dziennik Gazeta Pravna”.

Vienlaikus viņš norādījis, ka, “neskatoties uz Putina imperiālistiskām ambīcijām, viņu pašlaik kavē Rietumu pastāvīgais atbalsts Ukrainai, kas ir bijis spēcīgāks nekā gaidīts.”

Pēc Strožika sacītā, Rietumu atbalsts Ukrainai dod signālu, ka uzbrukuma gadījumā NATO valstīm Rietumu reakcija būtu vēl lielāka.

Šādu Krievijas “mini uzbrukumu” kā vienu no variantiem minējis arī Jurģis Liepnieks rakstā “Krievijas apdraudējuma veidi Latvijai 2024.gadā”:
Jurģis Liepnieks. Krievijas apdraudējuma veidi Latvijai 2024. gadā – Puaro.lv .

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


11
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Jefiņš
Jefiņš

Sekojot kf retorikai var tām pašām sekmēm droši apgalvot ka visus iebrucējus sasēdinās uz mietiem kā vecos laikos un nekādas Eiropas vērtības to neliegs darīt. Tad lai paši zīlē sēdēs uz mietiem un raustīsies kamēr nomirs vai nesēdēs.

ērce
ērce

Jābūt gataviem, bet nav ko celt paniku priekšlaicīgi.

Jeblonskis
Jeblonskis

Kur bija Jariks Strožiks kad Polijā 2 reizes ielidoja Krievijas raķetes? Viena pat sašāva fermu un fermeri.
Kur bija NATO?

gatavība
gatavība

Vai tad nākošajā dienā ziņas neskatījies? Tās bija ukraiņu pretgaisa aizsardzības raķetes. Vai esi kādreiz ziņās ievērojis, ka ukraiņi ziņotu ka krievi palaiduši S-300 raķetes uz Ukrainu? Es nē. Lasāms tikai par uzbrukuma kalibriem, droniem, X(H)- raķetēm, un citām. Bet dzīvojamajās mājās nez kāpēc trāpa pretgaisa aizsardzības raķetes. Kaimiņvalstīs arī ielido pretgaisa aizsardzības raķetes. Ir vairāki video redzēti no Ukrainas, kā krievu uzbrukuma raķete izlaiž mānekļus (laikam H-101) un ukraiņu pretgaisa aizsardzības raķete pazaudē mērķi un kkur randomā aizlido prom, kamēr atrod kko kas viņai izskatās pēc mērķa. Jau pašā kara sākumā, 27. februārī viens gadījums bija no visām pusēm… lasīt vēl »

haa
haa

Pavasarii jaastaada nelkjes :D

gatavība
gatavība

“Pēc Strožika sacītā, Rietumu atbalsts Ukrainai dod signālu, ka uzbrukuma gadījumā NATO valstīm Rietumu reakcija būtu vēl lielāka.” – Man gan izskatās tieši pretēji. 5. pants nekur nesaka ka citām valstīm jāiesaistās karā, tur ir rakstīs par palīdzības sniegšanu. Jā palīdzību, ieročus sūtīs, tāpat kā Ukrainai. Pat diezgan oficiāli Latvijā ir pateikts ka X stundā valdība aizmuks. Paliks parastā tauta. Acīmredzot plāns ir tāds ka NATO palīdzību sūtīs tik ilgi, kamēr parasto tautu varēs mobilizēt un sūtīt uz fronti līdz pēdējam cilvēkam, tāpat kā šodien Ukrainā. Tie kas domā ka aizmuks uz Eiropas valstīm kļūdās. No rietumvalstīm sūtīs atpakaļ, itsevišķi… lasīt vēl »

haha
haha

Miljons ukraiņu vīriešu mierīgi ganās ES, dažs labs nodarbojas ar kriminālu biznesu, tikmēr citi karo. Vai tad tas ir normāli?

Jeblonskis
Jeblonskis

Vai ir normāli ka Zeļenska-Jermaka urļaki turpina izzagt budžetu?

gatavība
gatavība

Ja viņi neatbalsta Zelenska politiku, kāpēc lai viņi karotu? Pirms vēlēšanām 2019.g. Zelenskis solīja izbeigt karu austrumos. Solījumus nepildīja, nodeva vēlētāju. Visi kas internetā skatās ukraiņu ziņas, redz, kā tur viss tiek izzagts. Ir pārdevies rietumvalstīm kuras maksā lai tur būtu karš. Kamēr no rietumiem nāk nauda un ir ko zagt viss notiek. Parastajai tautai tikai bēdas. Mums te arī viens tāds pats kā Zelenskis. Rinkēvičs nesen twiterī ietwītoja ka pasaulē lielāko kodolvalsti ar pirmo lielāko kodolarsenālu pasaulē, vajagot iznīcināt. Kā vārdā un kā uzdevumā viņš to rakstīja? Es pat daļēji piekrītu puaro.lv rakstiem, ka šeit var būt nākošais karš.… lasīt vēl »

nemelo
nemelo

5. pants saka, ka uzbrukums vienai NATO dalībvalstij ir uzbrukums visām. Reakcija arī ir atbilstoša.

gatavība
gatavība

Neviens no mums abiem nemelo. Abiem ir taisnība. Ieraksti googlē “nato article 5”, ir tā kā tu raksti, par uzbrukumu visām. Un tālāk ir aprakstīts kā rīkoties tādā situācijā dalībvalstīm, tur ir tā kā es rakstīju. Tur nekur nav teikts ka jāiesaistās militārās darbībās. Ir rakstīts ka iespēju robežās jāsniedz palīdzība, pat militāra. Iespēju robežas ir ļoti dažādas. Es neticu ka ja tik tālu nonāks, ja sāksies karš, ka kodolvalstis savā starpā sāks karu dēļ kaut kādas mazas teritorijas bez dabas resursiem. Vienkārši viss beigsies ar Jaltas konferenci 2.0. Tāpēc, manuprāt, vienīgais prātīgais risinājums ir nenonākt tik tālu. Vēlēšanās nebalsot… lasīt vēl »