Krievija komentējusi gaidāmās NATO mācības

Norvik banka

Krievijas ārlietu ministra vietnieks Aleksandrs Gruško Maskavas Kremļa propagandas aģentūrai “RIA Novosti” sacīja, ka Lielākās NATO mācības var izraisīt dažus “militārus incidentus”.

Viņš uzskata, ka šāda mēroga notikumi “vēl vairāk destabilizēs drošības situāciju” un iezīmēs “alianses galīgo atgriešanos pie aukstā kara shēmām, kuru mērķis ir konfrontācija ar Krieviju”.

Gruško vērsa uzmanību uz vingrinājumu scenāriju, saskaņā ar kuru NATO pretinieks būs neeksistējoša Krievijai līdzīga valsts.

Viņš sacīja – saskaņā ar šo ieceri, tā uzbruks kādai no alianses dalībvalstīm, “tādējādi izprovocējot Trešo pasaules karu”. Mācību laikā plānots veikt vismaz 500 gaisa kaujas operācijas, kā arī izmantot tankus, artilēriju, lidmašīnu bāzes kuģus, iznīcinātājus un zemūdenes.

Gruško pauda neapmierinātību ar šo plānu un apsūdzēja NATO “mākslīgā militārās psihozes atmosfēras uzkurināšanā”, atgādinot, ka vairāku bloka dalībvalstu militārie komandieri iepriekš bija aicinājuši gatavoties karam ar Krieviju.

NATO ceturtdien paziņoja par mēnešiem ilgām militārajām mācībām ar 90 000 karavīru piedalīšanos, kuru mērķis ir atturēt Krievijas agresiju, un tās būs lielākās NATO mācības kopš Aukstā kara beigām.

Manevri “Steadfast Defender” sāksies nākamajā nedēļā un ilgs līdz maija beigām, un tajos piedalīsies vienības no visām 31 NATO dalībvalsts un kandidātvalsts Zviedrijas, žurnālistiem sacīja NATO virspavēlnieks Eiropā, ASV ģenerālis Kristofers Kavoli.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


5
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Jampidl, jampidl, vau, vau, vau.
Jampidl, jampidl, vau, vau, vau.

Vārdam bezkaunība ir jāiedibina jauns sinonīms – krievpasaulis.

gurķim Gruško:
gurķim Gruško:

Vai “mākslīgā militārās psihozes atmosfēras uzkurināšana” ir sliktāka par brutāla kara darbību mierīgā kaimiņvalstī?

Warfare
Warfare

Vai domāta tā teritorija, kura pēc apvērsuma vairākus gadus izmantoja pat bumbvedējus pret SAVIEM iedzīvotājiem? Nu, ja jau tie donbasiesieši NEBIJA savi, tad ko viņi vispār atkal no tiem grib? Protams, nevar jau visiem būt pietiekama smadzeņu kapacitāte, bet tomēr……;-)

Ak, dies...
Ak, dies...

Kārtējais krievu propogandas “Где вы были ВосИмь лет БамбАс дАмбили” upuris? 🤪

doktors
doktors

Nu te jāzvanz psihiatriem