Vēl viena Kaimiņa bijusī – Leiškalnu meita – runā par viņa vardarbību

Leiškalne-Kaimins

Vēl viena no Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa bijušajām draudzenēm publiski izteikusies par vardarbību abu kopābūšanas laikā. Māksliniece Dārta Fogelsone – dzimusi Leiškalne; Kārļa un Anitas Leiškalnu meita – min ne tikai emocionālu vardarbību, bet arī pavisam fizisku. Par attiecībām ar Kaimiņu viņa pastāstījusi dzīvesstila izdevumam “Kas Jauns”.

Dārta Leiškalne ar tobrīd vēl aktieri Artusu Kaimiņu satuvinājās 2010. gadā, attiecības beidzās pēc nepilniem diviem gadiem. To izjukšanas iemeslu jauniete toreiz nekomentēja.

Tagad viņa žurnālam “Kas Jauns” atklāj, ka mīlas sākumā Kaimiņš bijis ārkārtīgi galants un gādīgs, tomēr visai bravūrīgs. Pusgadu šajās attiecībās itin viss bijis lieliski, bet tad Kaimiņš pārvērties – Dārtai radusies sajūta, ka viņa tiek ienīsta (par līdzīgām sajūtām runājusi arī Kaimiņa dēla māte Dārta Daneviča).

“Pie pilnīgi visa vainīga biju es – nāku no pārāk labas ģimenes, ne tā gatavoju, ne tā skatos, ne tā eksistēju,” tagad atceras Fogelsone. Kaimiņš cītīgi centies draudzeni noskaņot pret viņas pašas vecākiem un draugiem, vienlaikus bijuši draudi, ka viņš bez Dārtas nevarot dzīvot. Greizsirdības skandāli bijuši katru dienu, un visu pastiprinājis “lētais alkohols, jo dārgam naudas nepietika”.

Māksliniece atzīst: bijuši arī reāli kautiņi – Kaimiņš vicinājis rokas un izlicies, ka tas netīšām. Arī pati Dārta “devusi pretī”.

“Kad tika iedzerts par daudz, ir bijušas šausmu epizodes! Dzēruma trakumā muku prom, tad mani ķēra, kad spirinājos pretim, pat aiz matiem vilka. Tā visa bija kaut kāda elle, slimas, melnas attiecības. Viņš mani šantažēja, draudēja ar pašnāvībām. Pēc izšķiršanās, uzzinot, kur dzīvoju, bļāva un raudāja zem logiem,” žurnālam skaidro Dārta un nevairās viņu identificēt kā varmāku.

Jau vēstīts, ka šogad janvārī ar ziņām par vardarbību attiecībās beidzās aktrises Dārtas Danevičas un deputāta Kaimiņa mīlasstāsts. “Kas Jauns” raksta, ka Artuss Kaimiņš, iespējams, prasa pilnas aprūpes tiesības pār abu kopīgo dēlu, kas nozīmē, ka mamma puiku varētu satikt divreiz nedēļā un Kaimiņam nebūtu jāmaksā uzturlīdzekļi.

Daneviča bērna tēvam pārmeta emocionālu un psiholoģisku vardarbību abu kopdzīvē. Kaimiņš privātās dzīves skandālus medijiem nekomentē.

Rakstījām arī par Artusa Kaimiņa bijušās draudzenes Kristīnes Belickas atklāsmēm Dž.Dž.Džilindžeram: Vardarbība un alkohols “nenormālos daudzumos” – Cilvēktiesību komisijas priekšsēdētāja Artusa Kaimiņa īpatnējais partnerattiecību modelis? – Puaro.lv.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: delfi.lv

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


15
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
oābois
oābois

Artusu par prezidentu!!!

Blyad, jebalacē!
Blyad, jebalacē!

Svarīgākas tēmas nav?
Pāri Latvijai turpinās Turcijas un Serbijas lidojumi – sankcijas neievēro.
Latvijā tiek tērēta budžeta nauda dažādiem balagāniem, aizbildinoties ar atbalstu ukraiņiem.
Visādi valsts parazīti tērē naudu palielinot sev algas.
Bet raksta par kaukādu 20 GADU SENU balagānu.

Inta
Inta

Lai dzīvo Artuss !

derdz
derdz

Nevar būt ka šajā laikā baltā rase iet ciet jumts pa visām vārītēm? Kā Jums šķiet cik procentuāli ir tautas, kuras skaitās pie baltās rases? Kuras ir tās tautas? Varbūt degradējamies? Kā tas notiek, un kā izpaužas mūsu domas uz lēmumiem un rīcībām vai otrādi lēmumi un rīcības attaino mūsu domas, utt.? Ir vērts papētīt, cik mēns esam % maz pret pārējām rasēm.

turies pie tēmas
turies pie tēmas

Kāds tam sakars ar Kaimiņu?

Antidemokrāts.
Antidemokrāts.

To petuhu vajag iemest cietumā, kopējā kamerā.

dumjš un vēl dumjāka
dumjš un vēl dumjāka

un tomēr es viņu mīlu..

Ekopuika
Ekopuika

Vis OK. Mūsējām tādi tak patīk. Visas šo zin bet Artusam nekad sieviešu nav trūcis. Skaidrojums tikai viens – mūsējām tas viss patīk. Tad nu dzīvojat ar saviem prinčiem jo citus pelnījušas neesat.

Ekopuļķim
Ekopuļķim

Ko tu esi pelnījis? Ar celi pa dirsu?

Remi
Remi

Nevienu viņš ar varu gultā nevilka. Visas pašas skrēja pakaļ.

konservatīvais bordāns
konservatīvais bordāns

Nu, bet! Lai kaimiņš precas ar vīrieti un dārta lai precas ar sievieti. Tad visi būs laimīgi. Varētu ieviest vēl jaunu laulību veidu, ka apprecas nevis divi, bet trīs. Lai ir kas aizstāv ja kas

Ušakovs
Ušakovs

Rokas nost no maniem puišiem!

padumjais kažociņš
padumjais kažociņš

Kapēc tu oligarh meroni kā gļēvulis slēpies aiz ušakova vārda?

Vegāne Trāke
Vegāne Trāke

Meitenes nāk un iet. Visas Dārtas.

Xbox
Xbox

Visas Drātas ))))))