Tievēšanas tabletes ir krāpšana, brīdina 140 kg smaga sieviete

Tievēšanas tabletes sola brīnumus – izdzer pudelīti un kļūsti princese. Cilvēki ar lieko svaru, izmisuši, ka paši netiek galā ar saviem kilogramiem, bieži vien tveras pie tādas „brīnumpudelītes” kā pie pēdējā salmiņa. Neiedomājoties, ka rezultāts, kādu sola svara zaudēšanas līdzekļu reklamētāji, visbiežāk ir krāpšana.

Par melīgas tievēšanas līdzekļa reklāmas upuri kļuvusi arī 30 gadus vecā Kristija Kenedija (Kirsty Kennedy). Taču citādā veidā: Kristijas fotogrāfija bez viņas ziņas tikusi izmantota tievēšanas tablešu reklāmā internetā.

tievesanas-tabletes-ir-krapsana-03

Jaunā sieviete sver 140 kilogramus, un acīmredzot tāpēc tieši viņas fotogrāfiju izvēlējušies tievēšanas tablešu reklamētāji. Fotogrāfijā „PĒC” attēlota pavisam cita sieviete, turpretī potenciālajiem pircējiem likts ticēt, ka tas ir viens un tas pats cilvēks, kurš tā pārvērties, lietojot reklamētās tabletes.

Kristija savu fotogrāfiju tievēšanas tablešu reklāmā ieraudzījusi pavisam nejauši kādā sieviešu veselībai veltītā interneta vietnē.

Lūk, šīs brīnumus sološās fotogrāfijas:

tievesanas-tabletes-ir-krapsana

Kristija stāsta, ka viņai esot no sirds žēl to cilvēku, kuri noticējuši šai krāpšanai – iegādājušies reklamētās tievēšanas tabletes un sagaida tādu rezultātu, kādu sola publicētās fotogrāfijas.

 

Avots: Metro.uk

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar