Sieviete 5 gadus katru dienu izdzer 24 enerģijas dzērienus

31 gadu vecā angliete Sāra Vezerila (Sarah Weatherill) pēdējo piecu gadu laikā katru dienu izdzēra apmēram 24 skārdenes enerģijas dzēriena, kura iegādei gadā tērēja apmēram 8,4 tūkstošus dolāru. Divdesmit četras Red Bull skārdenes ir tas pats, kas 48 kafijas tases.

Sāra stāsta, ka dažbrīd nav gulējusi vairākas diennaktis pēc kārtas, jo audzinot bērnus mācījusies arī augstskolā, lai apgūtu juristes profesiju: “Katru reizi, kad sāku pagurt, roka pati sniedzās pēc kārtējās bundžiņas ar enerģijas dzērienu”.

Sapratusi, ka ir kļuvusi atkarīga no tonizējošo dzērienu lietošanas, Sāra vērsās pēc palīdzības pie mediķa, kurš specializējies ārstēšanā ar hipnozi. Pēc 50 minūšu ilga seansa sieviete pavēstījusi, ka vairs nejūtot tieksmi pēc Red Bull.

 

sara2

Ārsts Deivids Kilmuri (David Kilmurry) izdevumam SWNC pastāstījis, ka sievietei patiešām bijušas nopietnas atkarības problēmas. Aizraušanās ar enerģijas dzērienu lietošanu Sārai draudēja ar bezmiegu, depresiju, nemitīgu trauksmes sajūtu un sirds slimību rašanos. .

Šobrīd Sārai tieksme uz enerģijas dzērienu lietošanu nav atjaunojusies, viņa kopā ar savu 27 gadus veco draugu audzina četrus bērnus, kuru vecums ir no 3 līdz 14 gadiem.

 

Avots: SWNC

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar