Nejaušības nav nejaušas – kā saprast, ka izvēlēts nepareizais dzīves ceļš

Visuma zīmes

Katram no mums ir lemta laimīga dzīve, ja vien mūsu izvēles būs pareizas. Dažkārt cilvēks kādu iemesla dēļ tomēr izvēlas nepareizo ceļu. Šādos gadījumos Visums mums sūta zīmes, tikai ne vienmēr mēs tās saskatām. 

Zīmes parasti nav viegli saskatīt, jo tās ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa. Parasti Visums par nepareizo virzienu sāk signalizēt, sūtot sīkas nepatikšanas un problēmas. Bet der atcerēties, ka zīmes katram cilvēkam ir individuālas.

Kā pamanīt Visuma sūtītos brīdinājuma signālus?

Esi vērīgs. Visuma brīdinājums pirmajā brīdī var šķist nenozīmīgs. Mūzika, reklāmas sauklis, ziņu pārraide, kas nezin kāpēc liek saspicēt ausis –informācija satur vēstījumu tieši tev, turklāt ja viena tēma atkārtojas vairākkārt.
Nejaušības nav nejaušas. Ja dzīves notikumiem vienas dienas laikā ir tendence atkārtoties, šaubu nav – tas ir tiešs signāls no augšas. Ja tev seko viens un tas pats notikums – samazini ātrumu un padomā, pat ko steidz vēstīt Visums.
Negatīvais. Visums šifrē savus ziņojumus un visbiežāk – negatīvos toņos, lai izsauktu mūsos emociju vētru un piespiestu uz laiku apstāties. Piemēram, no rīta nenostrādāja modinātājs, tu nokavēji darbu un kā par spīti arī mašīna nekust no vietas. Padomā – varbūt tomēr nevajag iet tur, kur plānoji doties.
Meklē un atradīsi. Lai spētu saskatīt Visuma zīmes, ir jāsāk tās meklēt. Skaties apkārt, pievērs uzmanību sīkumiem, koncentrējies uz neizprotamiem notikumiem.

Lūk, desmit biežāk sastopamie Visuma brīdinājuma signāli, kam bieži vien nepiegriežam vērību
1. Fiziskās traumas
Ja iespied roku vai pirkstu durvīs/atvilktnē, ir jāpiebremzē un jāaizdomājas, pirms turpināt iesākto. Nav izslēgts, ka esi pārstājis ieklausīties sevī un pievērst uzmanību īstajām lietām. Vērīgāk jāapsver situācija.
2. Regulāras kavēšanās
Regulāri iznāk nokavēt un zudusi laika izjūta? Tā ir zīme, ko nevajadzētu ignorēt. Katra kavēšanās liecina par to, ka tu sevi pārlieku nodarbini, tomēr nevari izdarīt visu, kas ieplānots. Atpūties mazliet, dari visu saskaņā ar dzīves plūdumu. Tev draud pārdegšana.
3. Izklaidība
Tu visu laiku kaut ko aizmirsti vai pazaudē? Neuzmanība un aizmāršība – tās ir zīmes, kas brīdina, ka ir jāsakoncentrējas uz saviem uzdevumiem un mērķiem, izslēdzot visu mazsvarīgo. Gribēdams apsēsties uz diviem (vai vairāk) krēsliem, var nokrist un sāpīgi sasisties.

4. Tu sasit, sabojā un salauz mantas
Tas nozīmē, kas tavs ceļš ir nepareizs vai tu traucē pats sev gūt laimi un veiksmi. Vislabāk – atlaist situāciju un plūst pa straumi, pilnībā uzticoties Visumam. Tāds ceļš ir pareizs jo īpaši tad, kad lietas jau sen nekust no vietas.

5. Daudz krāmu
Tu bieži kārto vidi sev apkārt, bet nevajadzīgās lietas nemazinās? Tas nozīmē, ka neizproti situāciju pareizi. Tu nevari vai negribi atteikties no pagātnes, kas iestrēgusi tevī.
6. Tu bieži slimo
Biežas slimošanas, saaukstēšanās un dažādas infekcijas? Ir īstais laiks apstāties un padomāt, vai ej pareizajā virzienā. Vienas un tās pašas slimības atkārtošanās norāda, ka ir jāmainās viss dzīves virziens.

7. Tu nevēlies domāt par pārmaiņām
Tu nevēlies skaļi izteikt un pat domāt par to, kas tevi satrauc? Tas signalizē par to, ka tu baidies no savām domām un apslāpē savas vēlmes. Tu baidies no atbildes. Visdrīzāk zini, kurā virzienā tev jāiet, bet baidies spert pirmo soli.
8. Aizķeršanās darba lietās
Darba/projekta sākumā tu esi pilns degsmes, bet pēc kāda laika spēki izsīkst un tu nevēlies turpināt iesākto. Visums tev dod zīmi, ka jāatrod lietas, kas spēs iedvesmot un novērsīs diskomfortu. Tas var liecināt arī par to, ka darbs, ko esi iesācis, nav domāts tev un nav ieguldīto spēku un laika vērts. Tas nav tavs ceļš.
9. Tu visu laiku esi noraizējies un uzvilkts
Ja katru dienu jūti trauksmi, esi nervozs un sasprindzis, tas nozīmē, ka kaut kas nenotiek tā, kā tam būtu jānotiek. Šī Visuma zīme var nozīmēt, ka dzīvē ir vajadzīgas pārmaiņas. Ir jāatrod nemiera un stresa avots.
10. Tev ir garlaicīgi
Ja jūti skumjas un garlaicību – tā ir vēl viena Visuma zīme. Visdrīzāk, ka tu maksimāli neizmanto savus spēkus un iespējas. Atceries, ka dzīve ir iespējām pārpilna, tāpēc nedrīkst ļauties bezdarbībai. Garlaicība rodas tad, ka pārstāj redzēt jēgu savam darbam un tāpēc esi apstājies virzīties uz savu mērķi.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: izmantotas publikācijas newyou.com

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar