Mioma – no aizvainojuma, cista – no greizsirdības

mioma cista

Mioma ir rezultāts ilgstošam aizvainojumam uz saviem tuviniekiem, cista – rezultāts dzīvošanai mūžīgās bailēs “mani neviens nemīl”, apgalvo psihologi.

Arī daudzu citu ginekoloģisku problēmu cēlonis var būt lieli emocionāli pārdzīvojumi.

 

KRŪŠU KAITES (arī onkoloģiskās)

Visbiežāk ir sievietēm, kas nepārstāj rūpēties par saviem sen jau pieaugušajiem bērniem.

Ko darīt? Izbeidziet tēlot „māti barotāju”, pārstājiet reiz „dot pupu” saviem pieaugušajiem zīdaiņiem un sāciet reiz rūpēties pašas par sevi. Jūsu veselībai ir tieša saikne ar to, cik laimīgas jūtaties. Tāpēc izvirziet kā prioritāti savas vajadzības un vēlēšanās. Un neko neatlieciet uz rītdienu.

Pati galvenā diena jūsu dzīvē ir šodiena.

 

ENDOMETRIJA HIPERPLĀZIJA

Šī kaite visbiežāk tiek konstatēta sievietēm, kas neprot priecāties, kam ir nosliece uz krišanu panikā. Šo kaiti provocē dzīves bezizejas sajūta un no tās izrietoša vienaldzīga attieksme pret sevi un savu veselību.

Ko darīt? Dzīvojiet ar apziņu, ka visi pārdzīvojumi ir jau pagātnē. Katru dienu sāciet ar domu par laimi, kas jums ir jau šobrīd.

 

DZEMDES MIOMA

Rezultāts ilgstošai aizvainojuma sajūtai uz saviem tuviniekiem, sliktam garastāvoklim un depresijai. Tāds dvēseles stāvoklis nomāc vielmaiņas procesus un noved pie hormonālā fona izmaiņām.

Ko darīt?
Piedot visiem, kuri jūs ir aizvainojuši. Pārtraukt meklēt cilvēkos sliktās īpašības. Labāk mēģiniet saskatīt viņos labo. Godīgi sev pasakiet: „Man neviens nav apsolījis paradīzi zemes virsū”. Neizvirziet pretenzijas ne tuviniekiem, ne svešiem cilvēkiem. Aizdzīt depresiju palīdzēs jebkura nodarbe, kas sniedz jums gandarījumu, pat mannā biezputras vārīšana svētdienas rītos.

 

OLNĪCU CISTA

Rezultāts dzīvošanai mūžīgās bailēs. Pati populārākā „fobija” — „mani neviens nemīl”. Greizsirdība, bailes no vientulības, arī mūžīga attiecību skaidrošana ir visbiežākais iemesls šai kaitei.

Ko darīt? Beidzot apjēgt, ka lielākā daļa baiļu ir aizsākušās bērnībā, un jums vienkārši ir jākļūst pieaugušai. Dariet tā, lai jūs kļūtu vajadzīga pirmkārt jau pati sev. Jo ja reiz jūs dzīvojat, tātad jūs mīl Dievs. Kā jūs varat atdarīt viņam šo mīlestību? Stipriniet ticību pati sev.

 

DZEMDES KAKLA EROZIJA

Visbiežāk tās ir sekas aizvainojumam uz visiem vīriešiem sev apkārt: vīru, tēvu un/vai brāli. Pārāk lielas cerības un augstas prasības: „viņam tas jādara”, „tas ir viņa pienākums”, nespēja samierināties ar problēmām, kuru „cēlonis” ir vīrieši.

Ko darīt?
Nolaidiet savu prasību latiņu mazliet zemāk un nekrājiet sevī aizvainojumu. Ja runājam vispārīgi, patiesībā jau nevienam nekas nav obligāts, neviens nevienam nav neko parādā. Ja pieņemsit to, dzīve mainīsies uz labo pusi. Un vēl: pameklējiet strīdu un kašķu cēloni pati sevī. Jo 80% gadījumu tieši sieviete ir tā, kas nosaka vīrieša likteni: veselību, dzīves ilgumu, dzīves kvalitāti, galu galā. Un tikai 20% dara vīrietis pats tā, kā liek viņa audzināšana, fiziskie dotumi un gēni.

 

VAGINĀLĀ KANDIDOZE  jeb PIENA SĒNĪTE

Rodas no vēlēšanās nemitīgi kontrolēt situāciju un cilvēkus, no pārliecības, ka tikai jūs (ņemot vērā dzīves pieredzi) varat tikt galā ar situāciju.

Ko darīt?
Ļaut saviem tuviniekiem dzīvot tā, kā viņi paši to vēlas. Iemācīties cienīt citu cilvēku viedokli. Mēģinot aizsargāt savus tuviniekus no iespējamajām kļūdām, jūs stāvat ceļā viņu attīstībai. Iemācieties būt pacietīga.

 


SMAGS KLIMAKSS

Parasti mēdz būt sievietēm, kas ir neapmierinātas ar savu dzīvi, nomāktām ar nepilnvērtības un citiem kompleksiem, gadiem krāto nogurumu un pieradumu neņemt vērā savas vajadzības.

Ko darīt? Pieņemt savus gadus kā dzīves briedumu un viedumu. Iemācīties izbaudīt katru mirkli dzīvē. Atrast vienaudžus, kopā darīt labas un interesantas lietas un obligāti nepārtraukt komunicēt ar jauniešiem. Lieliski, ja jums ir mazbērni. Viņiem ir savs dzīves ritms, bet jūs esat viņiem vajadzīga, savukārt jums ir nepieciešama viņu enerģija. Izvirziet sev jaunus mērķus, jaunu dzīves jēgu. Nedrīkst kavēties ne sekundi, sāciet jau tūlīt! Izdomājiet jaunas ēdienu receptes, rakstiet dzejoļus. Noskaņojiet sevi uz to, ka dzīvosiet ilgu mūžu.

 

P.S. Neaizmirstiet, ka ārsta apmeklējums ir obligāts! Arī tad, ja jums nav neviena no iepriekš minētajām kaitēm, sievietei veselība ir jāpārbauda regulāri!

Populārākie rakstiLasītāju viedokļi

avatar