Mīliet savus trūkumus – deviņdesmitgadīgas dziednieces padomi labākai dzīvei

padomi

Viena no pasaulē slavenākajām pašiedvesmas un domu spēka popularizētājām, amerikāņu ārste un dziedniece Luīze Heija aizgāja citā saulē pērnā gada augustā, kad viņai bija 90 gadu. Bet viņas viedie padomi kā sevi mīlēt, dzīvo.

 

Pārstājiet kritizēt

Nekavējoties izbeidziet kritizēt sevi. Kritika nekad nevienu nemaina. Pārstājiet sevi pelt. Pieņemiet sevi tādu, kāds esat. Kad jūs sevi kritizējat, jūsu pārmaiņas ir negatīvas. Kad jūs pieņemat sevi, jūs maināties uz labu.

 

Pārstājiet sevi biedēt un terorizēt ar domām

Tas ir baiss dzīvesveids. Atrodiet sev kādu tēlu, kas jums ir patīkams (piemēram, roze) un nekavējoties pārslēdzieties no biedējošajām domām uz patīkamām.

 

Esiet jauki, laipni un pacietīgi

Esiet jauki paši pret sevi. Esiet laipni un pacietīgi, jo jūs mācāties domāt no jauna. Attiecieties pret sevi kā pret patiesi mīļu cilvēku.

 

Esiet laipni pret savu prātu

Ienīst sevi nozīmē ienīst savas domas. Nav vērts tā darīt. Labāk mainīt tās.

 

Uzslavējiet sevi

Kritika iznīcina dvēseli. Uzslava to stiprina. Slavējiet sevi pēc iespējas biežāk. Sakiet sev, cik labi jūs tiekat galā ar katru sīkumu.

 

Atbalstiet sevi

Atrodiet veidu, kā to izdarīt. Satiecieties ar draugiem un atļaujiet viņiem sev palīdzēt. Nav nekā nepiedienīga, ja lūgsiet palīdzību, kad jums tā nepieciešama.

 

Mīliet savus trūkumus

Apzinieties, ka jūs tos paši esat izveidojuši, jo tas jums reiz bija vajadzīgs. Tagad jūs meklējat jaunus pozitīvus ceļus, lai apmierinātu savas vajadzības. Tāpēc saudzīgi tieciet vaļā no vecajiem negatīvajiem uzvedības stereotipiem.

 

Rūpējieties par savu ķermeni

Izbeidziet pieštampāt sevi ar nevērtīgiem produktiem. Iemācieties ēst pareizi – lai tas, ko liekat mutē, būtu vērtīgs jūsu organismam, labākais, lai uzturētu jūsu dzīves enerģiju un darbspējas. Pieradiniet sevi vingrot. Kādi vingrinājumi jums labpatīk? Mīliet un cieniet templi, kurā dzīvojat – savu ķermeni.

 

Neaizmirstiet par spoguli

Biežāk ieskatieties sev acīs. Biežāk sakiet, ka mīliet sevi. Skatoties spogulī, piedodiet sev. Skatoties spogulī, parunājiet ar saviem vecākiem un piedodiet arī viņiem. Kaut vai vienu reizi dienā pasakiet sev: “Es mīlu sevi. Es patiešām mīlu sevi.”

 

Neatlieciet dzīvi uz vēlāku laiku

Negaidiet, kad sakārtosiet lietas – kad nometīsiet liekos kilogramus, atradīsiet jaunu darbu vai izveidosiet jaunas attiecības. Sāciet tieši tagad – dariet visu, kas atkarīgs no jums.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: You Can Heal Your Life

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar