Introverts – labākais draugs, kādu vien var vēlēties

introverts

Introverti bieži vien sabiedrībā tiek uzskatīti par tādiem kā nedaudz savādniekiem un viņi tiek nepamatoti pelti, jo mēdz noraidīt aicinājumus uz ballītēm (jo tur taču būs cilvēki!). Vai arī nespēj saņemties, lai piezvanītu un uzaicinātu ciemos, jo labprātāk laiku pavada vienatnē. Taču kādā jomā viņi ir nepārspējami  –  introverti ir labākie draugi, kādu vien var vēlēties.

Lūk, kāpēc:

1. Jums nekad nevajadzēs iespringt, lai izdomātu, ko darīt kopā ar introverto draugu. Viņš būs pilnīgi laimīgs pavadot laiku ar jums, vienkārši gulšņājot dīvānā televizora priekšā, ieteicams, pidžamā un kriukšķinot čipsus vai ko citu garšīgu.

2. Introvertā drauga klātbūtnē jums nav jāizliekas – viņš jūs pazīst ļoti labi. Šādi cilvēki draugus izvēlas piesardzīgi un attiecības būvē palēnām. Viņi pazīst jūs no papēžiem līdz pat matu galiņiem.

3.Introverti ir lieliski klausītāji. Viņi klusiņām pamās ar galvu, pa retam iestarpinās kādu vārdu, un ir pilnīgi ar mieru vienkārši būt blakus un klausīties.

4. Viņiem vienmēr atradīsies laiks (ar lielu piespiešanos, bet tomēr), ko jums veltīt. Introvertiem parasti draugu loks nav liels, un ja vien viņam nav ieplānota kādas grāmatas lasīšana vai pārdomu brīdis, viņi ir pieejami jums.

5. Introvertiem perfekti padodas sabiedrībā ļaut jums izpausties. Viņi paši labprātāk neatrastos uzmanības centrā, tā ka – tik uz priekšu, izbaudiet savu zvaigžņu stundu!

6. Viņi ir vislabākie padomdevēji. Pavadot lielāko daļu laika klusiņām pārdomājot lietas, introvertiem viss ir salikts pa plauktiņiem.

7. Ja nu tomēr jums ir izdevies izvilkt draugu no mājas, lai apmeklētu kādu pasākumu, jebkurā brīdī, kad vēlēsieties to pamest, viņi ar lielāko prieku dosies jums līdzi. Jo jau vismaz pēdējās divas stundas klusībā cer, ka jūs gribēsiet doties prom.

8. Introverti cilvēki parasti ir labākie padomdevēji tam, kādas grāmatas vērts izlasīt vai filmu noskatīties. Tam, ka eksistē stereotips grāmatmīlis – introverts, ir iemesls.

9. Ja pavadāt kopā laiku, jums ir pamats justies īpašam. Izredzētajam. Introvertam reizēm patīk pavadīt laiku kopā ar jums, nevis vienatnē, un tas jau ir kaut kas.

10. Introverti prot izvēlēties lieliskas dāvanas. Viņi klausās jūs, iegaumē teikto, un pavada daudz laika sērfojot internetā. Un jūs tiksiet pie fantastiskas dzimšanas dienas dāvanas.

Tātad – introverts draugs ir vislabākais draugs. Katram vismaz vienu tādu vajag noteikti.

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar