Dzīvē neveicas? Tātad tiek pārkāpti šie septiņi Visuma likumi

Visuma likumi

Ir septiņi Visuma likumi, kas pamatā nosaka mūsu dzīvi. To nezināšana neatbrīvo no atbildības. Savukārt zināšana palīdz nepieļaut kļūdas, sasniegt harmoniju un laimīgu dzīvi. Ikreiz, kad sūkstāmies par dzīvi, der atcerēties: nevis pasaule ir netaisna, bet gan mēs paši kaut ko darām nepareizi.

1. Tukšuma likums

Ja jums ir vajadzīgs jauns apavu pāris, izmetiet vecos un novalkātos. Ja jums ir nepieciešama jauna drēbju kārta, atbrīvojiet tai vietu skapī. Jums brīvprātīgi ir jāatbrīvojas no stereotipiem. Kaut ko jaunu var iegūt vienīgi tad, kad ir tikts vaļā no vecā.

 

2. Cirkulācijas likums

Esiet gatavs palaist vaļā kaut ko, kas jums ir, lai saņemtu to, pēc kā tiecaties.

 

3. Iztēles likums

Vispirms savu uzplauksmi jums ir jāspēj iztēloties, to domās vizualizējot. Aprakstiet dienu, kad viss norit ideāli – kā jūs vēlaties, un nerādiet to nevienam, izņemot cilvēkiem, kam uzticaties. Glabājiet šo aprakstu kaut kur pa ķērienam, un laiku pa laikam pārlasiet.

 

4. Radošuma likums

Cilvēks savus mērķus var sasniegt, liekot lietā savu domu enerģiju, intuīciju un iztēli.

 

5. Došanas un saņemšanas likums

Ja jūs kaut ko sniedziet, tas jums desmitkārtīgi tiek atdots atpakaļ. Ir ļoti svarīgi dalīties ar citiem, ja dzīvē esat saņēmis labumus. Ja jums ir talants, taču jūs to neliekat lietā, jūs ar to aizvainojat savu Dievišķo būtību. Lai izrādītu godbijību attiecībā uz to, ar ko jūs apveltījis Visums, ir jāpriecājas par savām dotībām un jādalās tajās ar citiem. To darot, jūs piesaistāt vēl vairāk labumus savai dzīvei.

 

6. Desmitās tiesas likums

Visums vienmēr paņems sev desmito tiesu. Tas gluži vienkārši ir pateicības likums – 10% no visa, kas jums ir. Jūs nekad nezināsiet, kā šī desmitā tiesa atgriezīsies pie jums. Parasti to asociējam ar naudu, bet desmitā tiesa tikpat labi var atgriezties pie jums kā izlīgšana ar kādu, jauna satikšanās, draudzība, izveseļošanās u.tml.

 

7. Piedošanas likums

Ja nespējat piedot cilvēkiem, jūs dzīvē nevarat saņemt jums paredzētos labumus. Ja dvēsele ir pilna ar naidu, mīlestībai tajā nav vietas. Jums ir jāatbrīvojas no negatīvisma, kas nemitīgi urda un saēd dzīvi. Tiklīdz tas notiks, viss sakārtosies un būs arī labklājība.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: Psychology today

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
nazis
nazis

Es gribētu zināt Visuma bankas konta numuru, kur iemaksāt desmito tiesu, bez starpniekiem.