Bijusī ministre Muižniece vairs neslēpj: dzīvo kopā ar bijušo partijas biedru Krišjāni Feldmanu

Feldmans, Muižniece
Ekrānuzņēmums

Bijusī izglītības un zinātnes ministre, “Jauno konservatīvo partiju” (JKP) pametusī Anita Muižniece vairs neslēpj, ka dzīvo kopā ar tāpat partiju pametušo Krišjāni Feldmanu. Atklātība bijušo politiķi pārņēmusi, runājot ar žurnāla “Ieva” žurnālisti.

2023. gada sākumā Muižniece oficiāli šķīrusi laulību ar savu trīs bērnu tēvu Mareku Muižnieku. Kā stāsta eksministre, viņas laulībā ar Mareku nav bijis nedz strīdu, nedz citu lielu nesaskaņu, tomēr mierīgajā līdzāspastāvēšanā secinājuši, ka abus saista vien vecāku pienākumi.

“Jau sen biju sapratusi, ka agri vai vēlu izšķirsimies, bet vēl gribējās kaut ko pierādīt, padomāt par bērniem. Tomēr saņēmos un izlēmu beigt laimīgās ģimenes “Instagram” stāstu, ko pati biju radījusi – vairs negribēju ne sev, ne vīram, ne bērniem. Pārtraucu tēlot, ka viss ir labi, jo sen nekas nebija labi,” intervijā “Ievai” atklāj Muižniece.

Abi pieņēmuši lēmumu šķirties, un tas ticis izdarīts vēl pirms Saeimas vēlēšanām (kā zināms, Muižnieces pārstāvētā Jaunā Konservatīvā partija Saeimā neiekļuva), taču oficiāli pie notāra Muižnieki šķīrušies 2023. gada janvārī. Viņa pārcēlusies no Daugmales uz Rīgu, bet bērni vienu nedēļu dzīvo pie mammas, otru pie tēta.

Tagad eksministre dzīvo kopā ar Krišjāni Feldmanu, ar kuru esot kopā jau kādu brīdi. Kā stāsta Muižniece, domubiedri satuvinājusi tieši pēc aiziešanas no aktīvās politikas.

Interesanti, ka 2019.gada janvārī žurnāls “Vakara Ziņas” rakstīja par Feldmana miesaskārībām, tā sacīt, partijas ietvaros: “Partijas iekšienē nekas nenotiek konservatīvi. Tur biedri ar biedrenēm, es atvainojos, kopā guļ un šādā veidā iegūst partijā amatus,” VZ atklāj kāda sieviete, kas lūgusi viņas vārdu neatklāt Žurnāls: Kā iegūt amatu JKP? Pārguli ar Feldmanu! – Puaro.lv ;

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


2
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Opa
Opa

Apsveicami! Ceru, ka būs daudz pēcteču.

Jefiņš
Jefiņš

Nu un kas no tā?