5 YouTube kanāli, kas palīdzēs nomierināties un relaksēties

Pēc saspringtas darba nedēļas ikviens no mums ir pelnījis atpūtu. Atslābināties, nodoties meditācijai vai aizmigt palīdzēs šo YotuTube kanālu piedāvātās melodijas.

Mēs dzīvojam trauksmainā laikmetā. Nervi nospringti kā stīgas, no ziņām medijos galva vai pušu plīst, bet prāts atsakās pieņemt šo nerimstošo mutulī. Gribas uzraut segu pār galvu un kārtīgi izgulēties. Vai izbraukt kaut kur ārpus pilsētas, pastaigāt pa piesnigušo mežu, dziļi ieelpot svaigo gaisu.

Taču ne visiem ir iespējams visu pamest un uz brīdi pilnībā atslēgties no pasaules steigas. Tāpēc piedāvājam piecus YouTube kanālus, kas jums palīdzēs kaut vai tikai virtuāli pabūt mežā, okeāna krastā vai kalna galotnē. Atslābināties un atvilkt elpu, lai pēc tam ar jaunu spēku mestos ikdienas darbos un pienākumos.

K-MUSICLIFE

Šis ir japāņu kanāls, un, kā zināms, šī tauta saprot meditācijas svarīgo nozīmi. Šeit jūs atradīsit daudz ambientās mūzikas, kas skan dabas vai pilsētas skaņu fonā.

Relax TV by Johnnie Lawson

Džonijs Lousons dzīvo Īrijā un nodarbojas ar glezniecību.  Viņa aizraušanās ir arī video un fotografēšana. Savā YouTube kanālā viņš publicē ierakstus, kas uzņemti pasaules gleznainākajās vietās, kurās viņš bauda mieru un harmoniju. Kolekcijā ir vairāk nekā 100 video, tostarp klasiskā mūzika, kas apvienota ar dabas skaņām.

Relaxing White Noise

Kanāls RelaxingWhiteNoise noderēs visiem, kurus nomoka bezmiegs. Mēdz teikt, ka jūras un okeāna šalkas iemidzina labāk nekā miegazāles. Jums ir iespēja par to pārliecināties.

austinstrunk

Tāpat kā iepriekš minētajā kanālā, arī šajā jūs atradīsiet ļoti garus video — pat 10 un vairāk stundu ilgus. Skaņu ainavas uzbur gan dabas skaņas, gan speciāli piemeklēta relaksējoša mūzika. Jums atliek tikai izvēlēties sev tīkamāko un relaksēties.

 

Nature Relaxation Films

Video šajā kanālā ir ne tikai klausāmi, bet arī skatāmi. Dabas skaņas ieskauj brīnišķīgas ainavas. Šajā kanālā ir gan desmit minūšu, gan stundu gari video.

Mēs ceram, kādā no šiem YouTube kanāliem jūs atradīsiet tieši to, kas sniegs mieru un relaksāciju.

Populārākie raksti

Jūs varētu interesēt

Lasītāju viedokļi

avatar