3 pazīmes, ka jūsu dzīvē ir cilvēks ar sliktiem nodomiem

slikti nodomi

Dzīvē vienmēr gribas ticēt, ka cilvēkiem, kurus sastopam, azotē nav sliktu nodomu. Kāpēc gan lai kāds  censtos mūs piemānīt vai apmelot tāpat vien, bez īpaša iemesla? Kāpēc vajadzētu kādu apmelot, lai sabojātu kāda cita cilvēka reputāciju un liktu mainīt viedokli par viņu? Mums ir grūti noticēt, ka kādam sagādā prieku mūs sāpināt, maldināt – emocionāli, fiziski, materiāli… tāpat vien.

Diemžēl šādu cilvēku nav mazums. Kā saprast, ka arī kāds no tiem, kuri ir tavu draugu vai paziņu lokā, azotē glabā sliktus nodomus?

Kā šādi cilvēki visbiežāk rīkojas?

  • Izdomā dažādus faktus un neesošus notikumus;
  • Maldina citus cilvēkus;
  • Bieži melo;
  • Izvairās no atbildības;
  • Noliedz patiesību;
  • Rada izdomātas, intriģējošas situācijas, kurās iesaista citus.

Ja pavērosiet šos cilvēkus un viņu dzīvi, jūs sapratīsiet, ka viņi nekad nemainās un pat necenšas savā dzīvē kaut ko uzlabot. Viņu pašu dzīve ir ilūzija, kuras degviela ir citu cilvēku pārdzīvojumi un emocijas. Bet ne jau prieka un laimes radītas emocijas.

1. Vēlas kontrolēt citus, bet viņu autoritāte ir pašu egoisms

Viņi nekad nepieņem citu cilvēku viedokli un patiesībā ļoti reti domā par to, kā jūtas citi. Viņu dzīvē vislielāko lomu spēlē egoisms un sava pašsajūta.

2. Izmanto citu cilvēku simpātijas

Viņi lūdz draudzību/ atklātību/ žēlsirdību, taču paši to nekad un nevienam nesniedz. Viņi lūdz siltumu/ piedošanu/ tuvību no tiem, kuriem viņi paši ir likuši ciest. Taču viņi paši nekad nav bijuši spējīgi izjust līdzjūtību un nekad nevienam nav vēlējušies palīdzēt. Reizēm viņi pat saprot, ka pēc tam, kad ir nodevuši kādu vai sagādājuši sāpes, viņi šī cilvēka acīs uzticību ir zaudējuši. Taču tas viņus uztrauc maz, jo viņi jau meklē nākamo upuri.

3. Viņi nezina, kas tas ir – nožēlot

Šādus cilvēkus nekad nemoka sirdsapziņa par to, ko ir nodarījuši citiem, jo viņiem ir svešs jēdziens “nožēlot”. Patiesībā viņi barojas no tā visa, tēlojot jūsu draugus vai padomdevējus.

Esiet uzmanīgi! Neļaujiet šādiem cilvēkiem jūs izmantot un baroties no jūsu pārdzīvojumiem.

 

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar