Jurašs var atgriezties – Jaunzeme viņa „komandai” nokārtojusi lieliskas biznesa iespējas, bez konkursa ieliekot Podiņa vietā Prusaku

Aigars Prusaks

Šķiet, Jurim Jurašam vairs nav nepieciešamības tēlot varoni Ukrainas armijas drošajos aizmugures štābos, – troksnis ap Genādija Vaļagina „nogāšanu” ir rimies, „kartonam” neviens vairs nekādas „predjavas” neizvirza, toties Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme ir viņam un „komandas” biznesam pasniegusi nenovērtējamu dāvanu, spiedienu neizturējušā Kaspara Podiņa vietā Nodokļu un muitas policijas pārvaldes (NMPP) direktora amatā bez konkursa ieliekot līdzšinējo VID Iekšējās drošības pārvaldes (IDP) vadītāju Aigaru Prusaku (attēlā), raksta kāds portāla Pietiek lasītājs.

Kā tas tā notika? Nevienam zinošam cilvēkam nav noslēpums, ka savulaik „Juraša un Strīķes laikos” Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB) tieši A. Prusaks bija operatīvās nodaļas vadītājs un visas safabricētās lietas notika ar tiešu viņa līdzdalību.

Jēkabs Straume, kļūstot par KNAB vadītāju, uzreiz aizrotēja A. Prusaku uz kaut kādu starptautiskās sadarbības metodikas daļu, lai izslēgtu noplūžu varbūtību J. Jurašam. Un neizsakāmi laimīgs J. Straume bija brīdī, kad A. Prusaks izlēma kandidēt uz VID Iekšējās drošības vadītāja vakanto amatu.

Kā šāds cilvēks tagad varēja bez konkursa kļūt par NMPP direktoru? Kas un kā spēja izdarīt šāda apjoma un intensitātes spiedienu uz I. Jaunzemi? Atbilde ir vienkārša – tas viss ir saistīts ar Latvijas slavenāko padomju okupācijas varas kolaborantu Romualdu Vonsoviču un netieši arī ar pašreizējā valsts prezidenta Egila Levita kanceleju. Ar vārdu sakot, ar mafiju.

Tikt pie ietekmīgā, milzīgas iespējas paverošā amata A. Prusakam „palīdzēja” tieši J. Jurašs un R. Vonsovičs. Viņi abi kopā pat svin dzimšanas dienas, un nevienam nav noslēpums, ka R. Vonsovičs „sargā” I. Jaunzemi. Tad nu arī abi „draugi” izdarīja visu iespējamo, lai amatā tiktu apstiprināts tieši A. Prusaks un lai I. Jaunzemei kārdinājums pārsvērtu bailes. Protams, fonā ir arī E. Levita un viņa kancelejas darbinieku privātās intereses, ar kurām labi manipulē slavenais kolaborants.

Domājams, jau vistuvākajā laikā mēs redzēsim pirmās sekas šim I. Jaunzemes lēmumam.

Red.piez. Pēc pēdējām ziņām no Valsts ieņēmumu dienesta – abu ļoti informēto Pietiek lasītāju informācija ir sacēlusi tādu paniku VID vadībā, ka Ieva Jaunzeme apsver iespēju “ieslēgt atpakaļgaitu” un izlikties, ka lēmums par Aigara Prusaka apstiprināšanu jaunajā amatā ir bijis tikai projekts un nekas vairāk. Sekosim notikumu attīstībai.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: Pietiek

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


6
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Galka
Galka

Astoņkājis iet plašumā , interesanta būs Viltvārža un Valstsgribja informācija !

Prūsis
Prūsis

protams , ka bez Ļewit/ Knariņa jumtošanas neiztikt !

mitjka
mitjka

juris stasies no partijas lauka vai vadis ?

Doks
Doks

Te gan kosmiskos tempos rdtlansē ll paranojas!

Stienis
Stienis

Turpini vien dzīvot savā ideālajā pasaulē…

Doks
Doks

Ja tā ir maksā publikācija, tā arī vajag pateikt. Citàdi ll paranoju kāds tiešām uztvers nopietni.