Seksa verdzene pret pašas gribu: ārsts pacienti tur gūstā pazemes bunkurā

ārsts nolaupa pacienti

Seksa verdzene, par kuru kāds ārsts Zviedrijā padarījis savu pacienti, gūstā nokļuva, pacienājoties ar zemenēm šokolādē, kas bija pildītas ar narkotikām.

Ārsts nolaupījis savu pacienti, uzcienājot ar zemenēm šokolādē, kas pildītas ar narkotikām – rohipnolu. Vīrietis pazemes bunkurā sagūstīto sievieti turējis nedēļu, nemitīgi izvarojis un plānojis savu seksa verdzeņu skaitu palielināt.

Zviedrijas policija Stokholmā arestējusi 38 gadus veco ārstu par pacientes nolaupīšanu un atkārtotu izvarošanu.

Zviedrijas mediji ārstu nodēvējuši par „jauno Jozefu Fricleru” — monstru no Austrijas, kurš savas mājas pagrabā 24 gadus turēja gūstā pats savu meitu, kura no viņa dzemdēja trīs bērnus.

Kā vēsta Express, Zviedrijas pilsonis trīsdesmit gadus veco sievieti nolaupījis un atkārtoti izvarojis vēl pērnā gada septembrī.

Pagaidām nenoskaidrotos apstākļos vīrietis Stokholmā iepazinies ar savu nākamo upuri un pēc kāda laika sieviete viņu uzaicinājusi uz savu dzīvokli.

Ārsts pirms došanās ciemos veica pamatīgus sagatavošanās darbus. Sievietes dzīvoklī viņš savu upuri pacienāja ar ciemakukuli – zemenēm šokolādē, kurās pirms tam bija iepildījis rohipnolu.

arsts-nolaupa-pacienti-un-parvers-seksa-verdzene1

Kad sieviete zaudēja samaņu, vīrietis viņu izvaroja. Pēc tam ratiņkrēslā aizveda savu upuri līdz automašīnai, kur sev uzlika vecas sievietes masku, bet nolaupītajai sieviete – bārdaina vīrieša masku.

Večas izskatā noziedznieks aizbrauca līdz savai mājai 500 kilometru attālumā no Stokholmas, kur jau piecus gadus bija būvējis speciālu pazemes bunkuru ar skaņas necaurlaidīgām sienām, istabu, tualeti un virtuvi.

Sešu stundu ilgajā braucienā un nākamo sešu dienu laikā noziedznieks regulāri špricēja narkotikas, kā arī, pieslēgtu ar rokudzelžiem pie gultas, sievieti atkārtoti izvaroja.

Izmeklētāji lēš, ka ārsts seksa verdzeni slepenajā bunkurā bija nodomājis turēt vairākus gadus.

seksa verdzene

Bez tam, 60 kvadrātmetrus lielajā telpā ar 32 cm biezajām sienām bijuši radīti apstākļi, lai tur varētu uzturēties vairāki cilvēki. Slepenajā bunkurā izbūvēta istaba, tualete un virtuve. Ap māju slejas pamatīga sēta, tāpēc kaimiņi neko aizdomīgu nebija ievērojuši.

seksa verdzene

„Mums ir aizdomas, ka viņš to plānoja jau daudzus gadus,” norādījis Zviedrijas tiesībsargājošo iestāžu pārstāvis.

Pārmeklējot laboratoriju, kurā strādāja noziedznieks, izmeklētāji noskaidrojuši, ka vīrietis veicis upura asiņu un vaginālās uztriepes analīzes, lai pārliecinātos, ka viņa upuris neslimo ar venēriskajām slimībām.

arsts-nolaupa-pacienti-un-parvers-seksa-verdzene3

arsts-nolaupa-pacienti-un-parvers-seksa-verdzene2

Bez tam, turēdams savu seksa verdzeni gūstā, ārsts licis viņai lietot pretapaugļošanās tabletes, lai viņam nevajadzētu lietot prezervatīvu dzimumakta laikā.

Sešas dienas ņirgājies par sievieti, viņš atgriezās Stokholmā, lai aizvestu savai seksa verdzenei pāris personīgo lietu, kuras viņa lūdza.

Nokļuvis līdz sievietes dzīvoklim, ārsts ieraudzīja, ka durvis ir uzlauztas un uz tām uzlīmēta policijas lenta, bet viņa upuris izsludināts meklēšanā.

Panikas pārņemts, vīrietis steigšus atgriezies, sievieti iesēdinājis mašīnā un kopā ar viņu devies taisnā ceļā uz policijas iecirkni, lai viņa apliecinātu tiesībsargiem, ka ir sveika un vesela.

Sieviete paklausīgi izstāstījusi policistiem sava nolaupītāja izdomātos melus, tomēr izmeklētāji tiem nav noticējuši. Kāda policijas amatpersona aizvedusi nozieguma upuri uz atsevišķu telpu, kur viņa izstāstījusi par visu, ko nācies piedzīvot.

Ārsts – izvarotājs arestēts un uzreiz atzinies, ka sievieti pretēji viņas gribai nolaupījis un iebarojis viņai narkotikas. Tomēr to, ka sievieti arī vairakkārt izvarojis, vīrietis noliedza.

Aizdomās turētais paskaidrojis, ka sievieti nolaupījis, taču „pārdomājis” un vedis uz policijas iecirkni.

Zviedru ārsta kolēģi un paziņas ir šokēti par notikušo un norāda, ka līdz šim nav pamanījuši nekādas pazīmes, ka vīrietim būtu seksuālas novirzes.

https://www.youtube.com/watch?v=8vkQ6DCEst0

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: Express

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

3 Komentāri on "Seksa verdzene pret pašas gribu: ārsts pacienti tur gūstā pazemes bunkurā"

avatar
Kārtot pēc:   jaunākie | vecākie | populārākie
shokets
shokets

tadus ir jamet cietuma nevis kuraritajus

;-0
;-0

Zviedrijas policija Stokholmā arestējusi 38 gadus veco ārstu
nu švaki saglabājies, ja 38 gados tāds starikaška izskatās

viesturs
viesturs

Šitais skandāls tiek pūsts lai novērstu uzmanību no melnajiem izvarotājiem

wpDiscuz