Jogas skolotāja, kuras svars ir 104 kg – tievules, jūsu ēra beigusies!

jogas skolotāja

Lepojaties, ka esat tievas kā smildziņas un lieliski apguvušas jogas pozas? Labi, labi, bet ņemiet vērā, ka arī gruntīgas dāmas nav ne par matu sliktākas. Tam pierādījums – amerikāņu jogas skolotāja Dana Falseti, kuras svars ir 104 kilogrami. Bet viņa ir veikla un lokana, un it nemaz ne sliktāka par tām, kuras parasti redzam uz fitnesa žurnālu vākiem.

jogas skolotāja

Ineresanti, kāpēc lielākā daļa sieviešu, kuru figūras, teiksim tā – nav ideālas, mēdz noslēgties sevī? Jā, protams, liekas svars rada problēmas gan veselībā, gan izskatā. Bet reizēm pēc izskata pavisam neveiklas sievietes izstrādā tādus trikus, no kuriem mutes paliek vaļā. Daudzas tievules var pārsteigumā tikai noelsties un klusiņām paslēpties kaktiņā.

jogas skolotāja

Lūk, izcils piemērs iepriekš teiktajam – amerikāniete Dana Falseti (22), kuras ķermeņa aprises darītu trakus vīriešus Rubensa laikmetā. Jaunās dāmas svars ir 104 kilogrami. Un viņa par to nekaunas!

jogas skolotāja
Uz viņas ciskām skaidri saskatāms celulīts, jūs teiksit? Nu, un? Vai tas traucē dzīvot? Dana no tā nekaunas, un to pierāda fotogrāfijas.

Apburošās jogas skolotājas Danas Falseti dzīvei un panākumiem vietnē Instagram seko teju 90 000 cilvēku, un viņu skats aug zibens ātrumā.

jogas skolotāja
Starp citu, pavisam nesen jogas skolotājas svars bija par 30 kg lielāks! Dana neslēpj, ka bieži vien ir ēdusi pārāk daudz, našķojusies ar konfektēm un cepumiem, mielojusies ātro uzkodu ēstuvēs. Taču tad, kad to visu atmeta un notievēja, viņa tik un tā slīga depresijā. Taču viss kardināli mainījās pēc tam, kad viņa atklāja jogu.

Kādā no intervijām Dana Falseti atzīstas, ka jogas nodarbības lika viņai uz pasauli paraudzīties no cita skatu punkta, un dzīve uzreiz kļuva daudz krāsaināka. Amerikā ir daudz cilvēku ar lieko svaru, taču Dana ir viena no retajām, kas dod cerību tiem, kurus valdošais slaidu ķermeņu kults ir iedzinis izmisumā.

Palūk, tik – viņa patiešām ir lieliska!

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz