ASV ģenerālis: Neatkarīgi no kara iznākuma Ukrainā, Krievija būs lielāka, nāvējošāka un dusmīgāka

ASV ģenerālis Kristofers Kavoli norādījis, ka, par spīti lielajiem zaudējumiem, Krievijas bruņotie spēki kopš pilna mēroga iebrukuma Ukrainā ir strauji auguši, vēsta “Business Insider”.

“Kopš pilna mēroga iebrukuma Ukrainā Krievijas armija ir pieaugusi par 15 procentiem,” ASV Pārstāvju palātas Bruņoto spēku komitejas sēdē teica Kavoli. 

“Aizvadītā gada laikā Krievijas karavīru skaits frontes pirmajās līnijās ir pieaudzis no 360 000 līdz 470 000.” Viņš norādīja, ka karavīru skaits pieaudzis līdz ar iesaukšanas vecuma pacelšanu no 27 gadiem uz 30 gadiem. 

Tādējādi Krievija turpmāko gadu laikā varēs iesaukt divus miljonus rekrūšu.

“Kopumā, Krievija patlaban veido lielākos bruņotos spēkus visā kontinentā,” teica Kavoli. “Neatkarīgi no kara Ukrainā iznākuma, Krievija pēc iebrukuma būs lielāka, nāvējošāka un dusmīgāka,” piebilda ģenerālis.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


20
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Anrijs
Anrijs

Un tagad bez jebkādas propagandas un ilūzījām,X stunda būs….joahims zīgerists:” Die Russen kommen nocheinmal und dann wird jeder anständige Mann einen Schmeisser oder ein ausgezeichnetes Schturmgewehr nehmen und schießen und schießen und schießen….

Briesmīgie zaudējumi
Briesmīgie zaudējumi

Bet vēl pirms pāris nedēļām visi experti stāstīja ka Krievijai armijas vairs neesot, esot tikai briesmīgi zaudējumi. Šodien gaudo ka armija vēl stiprāka kā konflikta sākumā. Tātad tā bija tikai propaganda, tāpat kā raķešu skaits?

vientiesīc
vientiesīc

Vai ģenerālis domā, ka Pūķins anektēs Aļasku?

Jeblonskis
Jeblonskis

Nu ko/cik var pļūtīt…
Kā viņi iesauks gatavus pilotus? Kā viņi iesauks(uzsauks) gatavus artilēristus?
Ne1 neizkrīt no dzemdes ar ballistikas dotībām.
Miljons krievu jau ir beigti, vai savainoti līdz tādam stāvoklim ka nevar paiet, kur ta nu vel iet un šaut.
1/3 atttiecība ta nemainās.
Ja gribēja pretoties Krievijai tad vajadzēja to darīt pirms 10 gadiem. Tagad 1kārši sapļūta tukšu, lai izzagtu naudu.

Ņemam popkornu un skatamies
Ņemam popkornu un skatamies

No kurienes miljons? No kādiem propagandas avotiem tāds skaitlis? Pat ukraiņu propagandisti saka ka ~440k. Tas ir ieskaitot visus, kritušos, ievainotos, tur skaita iekšā arī tos kuriem beidzies noslēgtais līgums, arī tos kuri rotācijas kārtībā iet atvaļinājumā no frontes un citus. Un vēl pareizināts ar karalaika propagandas koeficientu. Ar tiem zaudējumiem ir tieši tāpat kā kara pirmajā gadā ar atlikušo raķešu skaitu, un apgalvojumu ka raķetes beigušās. ASV ģenerālis vienkārši citiem vārdiem pasaka ka viss par vājo Krievijas armiju, lielajiem zaudējumiem ir bijis feiks.

Jeblonskis
Jeblonskis

Tu esi kroplēns.

Zviedrs
Zviedrs

Jums piekrītu tukša diršana!

Avdiji
Avdiji

Precīzāk būtu teikt, ka iepriekšējā Krievijas armija nu ir sekmīgi kļuvusi par mēslojumsu Ukrainas zemei un ieguvumu šrotiem, un Krievijai par visu varu vajag vismaz pus gadu ilgu atelpu, lai atgūtos un saražotu jaunus ieročus. Nauda beidzas, tagad vēl rūpnīca noplūda, būs vien šiem jāsašaurina fronte, jo nepietiek spēciņa impēriskajām ambīcijām. Pukš. Pilnīgs Ziemas kara deja vous.

Ņemam popkornu un skatamies
Ņemam popkornu un skatamies

2022. gads. tautaruna.nra.lv/slavenibas/376683-liepnieka-prognoze-ukraina-aprili-paries-uzbrukuma/

Jautājums
Jautājums

Vai plānotā NATO jūras kara bāze Liepājā uzlabos , vai paslitinās drošību Latvijā ?

1940
1940

Noteikti uzlabos.

Kārlis
Kārlis

Nelienat virsū Krievijai , tad viņa tāda nebūs !

Kosķa
Kosķa

Tā ir Krievija kas, imperiālistisku tieksmju kūdīta, lien virsu kaimiņvalstīm, nevis otrādi. Vai tu esi akls vai stulbs?

Ņemam popkornu un skatamies
Ņemam popkornu un skatamies

Es jau 2022. gada pavasarī, tad kad visi eksperti mēģināja iestāstīt cik vāja ir Krievijas armija, kā Krievija karu ir zaudējusi. Twitera eksperti pat izteica apgalvojumu ka Putins nezinot kādi ir armijas zaudējumi frontē. Noteikti twiterī labāk redzams :D. Tas jau bija redzams, ka twiterī eksperti paši sev uztaisījuši fake burbuli. Pat Pabriks, tā laika aizsardzības ministrs vairākus feikus ielika twiterī. Ar reverso bilžu meklētāju atradu ka twītotie krievu zaudējumi ir gandrīz 10 gadus vecas bildes no cita kara. Es jau toreiz domāju, kā būs kad pienāks diena, kad ilgāk vairs nevarēs melot. Es zināju mediji izplata feiku, bet pirms… lasīt vēl »

semočka
semočka

Vai tu esi Poķemkins?

Karlīna
Karlīna

Vai lidmašīnas un lādiņus ukraiņiem iedeva laikā? Kā ar patriotu (pretgaisa aizsardzība pret RU habu metējiem) blīvumu? Tur jau diezgan skaidrs kāpēc vēl Krievija vispār var turēties par spīti milzīgajiem zaudējumiem.

Jeblonskis
Jeblonskis

Naudu iedeva pašā laikā. Tie tupie japāņi pārspēja paši sevi.

@Karlīna
@Karlīna

Kur var iepazīties ar objektīvu informāciju par krievu zaudējumiem, nevis to karalaika propagandu? Visi eksperti visu laiku ir melojuši, bet par krievu zaudējumiem stāta patiesību? Un kā ir ar ukraiņu zaudējumiem, ja Ukrainā drīz vairs nebūs ko mobilizēt? Ziņas taču skaties, Zelenskis parakstīja jaunu likumu par mobilizāciju. Es katru dienu iedrabinot auto, gaidot kamēr uzsilst noskatos daudzus jaunus video, kā Ukrainā TCK mobikus uz ielām ķer priekš frontes. Pat Latvijas ziņās tiek pieminēts ka NATO valstīm problēmas saražot ieročus, neesot šaujampulvera, un viss dārgi.

Antoņina
Antoņina

Ir grūti nepiekrist un to vajadzetu tā skaidrāk saprast mūsu vāvuļotājiem un karodziņu visinātājiem. Protams cetumā visus, kas gadiem lgi akvēja robežbūves izveidi.

Mudīte
Mudīte

Mudite