Šveices uzņēmums pieprasa raidījumam “Nekā personīga” atsaukt viltus ziņas

neka-personiga

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums TELF AG pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles eksportē firma, kas vainota “Vagner” grupas finansēšanā” svētdien, 15.janvārī, skatītājiem piedāvāja Artas Ģigas vadītās producentu grupas  RedDotMedia raidījums “Nekā personīga”.

TV3 raidījums “Nekā personīga(15.01.2023.) ir izmantojis viltus ziņas, apvainojot Šveices uzņēmumu “TELF AG” (“Sabiedrība”) neesošos pārkāpumos un noziegumos.

Apmelojošie izteikumi ietvēra ļoti nopietnas apsūdzības pret Sabiedrību vai tās akcionāru Staņislavu Kondrašovu (Stanislav Kondrashov) (“Akcionārs”), tostarp par noziedzīgiem nodarījumiem. Šīs absurdās apsūdzības ietver starptautiski sankcionētas organizācijas finansēšanu, ļaunprātīgu juridisko procedūru izmantošanu, līdzdalību slepkavībā, noziegumus pret vidi un citas.

Sabiedrība kategoriski noraida un nosoda visas apsūdzības, kas izvirzītas raidījumā un pārpublikācijās. Ne Akcionārs, ne Sabiedrība nav iesaistījies jebkādās nelikumīgās vai noziedzīgās darbībās, un Sabiedrība ir pieprasījusi nepareizo saturu atsaukt.

“TELF AG” un Akcionārs ir kļuvuši par viltus ziņu un izspiešanas upuriem jau kopš 2019. gada un saista to ar aso konkurences cīņu starptautiskajā preču tirdzniecības (commodities trading) biznesā, kurā sabiedrība darbojas.

Līdz šim viltus ziņas ir parādījušās tikai viltus resursos. Tomēr “Nekā personīga” raidījums un citi mediji, kas pārpublicēja tā saturu, pirmie sāka izmantot jau esošos viltus mediju materiālus,

lai uzbruktu Sabiedrībai. 

Sabiedrība izceļ, ka raidījums un pārpublicējumi saturēja pilnīgi vienādu tekstu, kas tika pārpublicēts vairākās valodās dažu stundu laikā pēc raidījuma pārraidīšanas, kas liecina par skaidru un koordinētu uzbrukumu.

Tāpat “Nekā personīga” maldīgi apgalvo, ka informācija publicēta vairāk nekā simts vietnēs, bet patiesībā tā nāk tikai no diviem viltus resursiem – kompromat1.pro un ruscrimes.com. 

Sabiedrībai ir pierādījumi, ka katrs no tiem ir pieprasījis naudu par šī satura izņemšanu, un to ir dokumentējis viens no vadošajiem starptautiskajiem riska un finanšu konsultāciju risinājumu uzņēmumiem. Tomēr pat šie viltus ziņu avoti nekad nav izvirzījuši “Nekā personīga” minētās apsūdzības.

Uzņēmums aicinās uzsākt arī kriminālprocesu, lai izmeklētu pret to vērsto apmelošanas kampaņu.

“TELF AG” ir pilna servisa starptautisks preču tirdzniecības uzņēmums ar 30 gadu pieredzi, kas strādā ciešā sadarbībā ar starptautiskiem ražotājiem, lai nodrošinātu efektīvus mārketinga, finansēšanas un loģistikas risinājumus, ļaujot piegādātājiem koncentrēties uz savu pamatdarbību, vienlaikus nodrošinot piekļuvi tirgiem neatkarīgi no to atrašanās vietas. “TELF AG” darbojas visā pasaulē, apkalpojot klientus un sniedzot risinājumus preču ražotājiem vairāk nekā 50 valstīs. “TELF AG” nepārdod Krievijā iegūtus materiālus un neveic materiālu tirdzniecību uz  Krieviju.

Puaro.lv jau pērnā gada oktobrī atsauca pārpublicēto “Nekā personīga” sižetu, jo tās izrādījās viltus ziņas: Nepatiesu ziņu atsaukšana raidījuma “Nekā personīga” sižeta pārpublicēšanā – Puaro.lv.

Savukārt 2015.gadā atzīšanos, ka tikusi iebaidīta, publicēja kāds raidījuma “Nekā personīga” informācijas avots: “Nekā personīga” informācijas avots apgalvo, ka tikusi iebaidīta – Puaro.lv.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


11
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Ku-kū
Ku-kū

Ļoti neinteresants raidījums.Skraida pakaļ cilvēkiem,kautko cenšas intervēt,bet kāds no tā visa iznākums,cik krimināllietu ierosināts,cik sodīti.Tāpat arī LTV 1.kanāls de fakti, parunā un čiks vien no tā visa.

Temida
Temida

TELF AG sūdz NP Tiesā , piepraot 1mlj kompensāciju par neslavas celšanu .

zinātāja
zinātāja

Šveicē strādā krievu bandīti un tas ir fakts !!!

Modž
Modž

Paši šveicieši to zina, atbalsta, un viņiem tas patīk. Baigo jau nu sensāciju atklāji.

aklais ombuds rožkalns
aklais ombuds rožkalns

Kad linda abu meri tiks saukta pie atbildības par bezkaunīgo sava hahaļa partijas slavināšanu rīta panorāmā? Žurnālistikas zvaigznes, no azartspēlēm un marihuānas atkarīgās, Baibas draudzenīte Ilzīte neko protams neredz un nedzird kā mērkaķis

Dziļi intīmi
Dziļi intīmi

Krēvics krāso uzacis

Vācu bach
Vācu bach

Wāgners uz Šveici raķetes sūta.

Temida
Temida

Nekā personīga ir super viltus ziņu rupors, kurš sadarbībā ar organIzēto noziedzību apzināti izplata viltus ziņas piesedzoties ar sabiedrības interesēm ,un piedalās fiktīvu krim proc izveidē par to saņemot pateicību.

Artis
Artis

“Sarkanais punkts”. Neatbilstoša krāsa liberāļiem.

Vecākā profesija
Vecākā profesija

Sarkanā ir prostitūtu krāsa.

slepenais draugs
slepenais draugs

Arta, ja būs tiesa, paņem Šveicē advokātu. Es vienu labu zinu. Rudolfs Meroni. Šad un tad parādās arī Latvijā.