Slepkavība Rēzeknē: Policijas priekšniekam “notikumu aina ir vairāk vai mazāk skaidra”

Notikumu aina saistībā ar novembra vidū Rēzeknē noslepkavoto  uzņēmēju Andri Ļubku ir vairāk vai mazāk skaidra, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā “Rīta panorāma” atzina Valsts policijas priekšnieks Armands Ruks.

Ruks uzsvēra, ka izmeklēšanas detaļas šobrīd sīkāk neatklās, taču Ļubkas slepkavības lietā ir aizturētas personas, no kurām vienai ir piemērots apcietinājums.

“Notikumu aina ir vairāk vai mazāk skaidra, tiek vākti pierādījumi, notiek ekspertīzes. Ļausim, lai notiek izmeklēšana,” sacīja Ruks, norādot, ka šis ir traģisks notikums skaidrā dienas laikā, kas daudzu cilvēku prātos ir neizprotami.

Uz jautājumu, vai ir atrasts ierocis, ar kuru nogalināts uzņēmējs, Ruks atzina, ka izmeklētājs nav pilnvarojis viņu atklāt detaļas. Taču ballistisko ekspertīzi neveic tikai ierocim, bet arī lodēm, čaulītēm. 

“Materiālu mums pietiek, pierādījumi arī ir,” piebilda policijas priekšnieks.

Viņš atzina, ka ekspertīzes paņem daudz laika, un izmeklēšanas gaita atkarīga no pierādījumu apjoma un arī no tā, kā aizdomās turētās personas sadarbojas ar policiju. “Nesteigsimies ar prognozēm [par izmeklēšanas beigu laiku]. Bet nav tāda gadījuma, ka nav neviena aizturētā, ir nedaudz citādāka situācija,” norādīja Ruks.

Avots: LTV “Rīta panorāma”

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


2
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Ruķis
Ruķis

Šodie es i vairāk vai mazāk skaidrā…Jā. Nē.

Pēterītis
Pēterītis

Mums ar Jānīti dārziņā slepkavība Rēzeknē vairăk , vai mazāk ir skaidra !