Sabiedrisko mediju “štata eksperta” Kaprāna izplatītais ir meli, pašsacerēti murgi un dezinformācija, brīdina NEPLP vadītājs

“Latvijas Radio atsauc Komunikāciju zinātņu doktora Mārtiņa Kaprāna publiski izplatīto dezinformāciju, ka es būtu paziņojis, ka VDD ieteica slēgt TV Rain.

Kaprāna izplatītais ir meli, pašsacerēti murgi un dezinformācija. Aicinu tieši no šādas perspektīvas vērtēt Kaprāna ekspertīzes,

Vietnē “X” raksta NEPLP vadītājs Ivars Āboliņš.

Runa ir par 26.oktobra Latvijas Radio raidījumu “Atvērtie faili”, kura autore žurnāliste Baiba Kļava kā ekspertu izteikties bija aicinājusi Latvijas Universitātes Filozofijas un socioloģijas institūta vadošais pētnieku, mediju pētnieku Mārtiņu Kaprānu, kurš ir gluži vai “štata eksperts” sabiedriskajos medijos. Viņa viedoklis tiek jautāts daudzās jomās, šoreiz raidījuma tēma – krievu valoda nedrīkst pazust no sabiedriskajiem medijiem.

Raidījumā Kaprāns atsaucās uz NEPLP, kura kā vienu no iemesliem apraides anulēšanai telekanālam “Doždj” viņš minēja VDD vēstuli, kas, kā savā ierakstā “X” norāda NEPLP vadītājs Ivars Āboliņš, ir klaji meli un dezinformācija.

Šobrīd portālā Lsm.lv ir ievietots šīs dezinformācijas atsaukums, kas nodēvēts kā PRECIZĒJUMS, nevis meli. Interesanti, cik daudzi raidījuma klausītāji to ir izlasījuši?…

Foto: ekrānuzņēmums no “YouTube”

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


4
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Dainu māte
Dainu māte

Normāla latvāņu domu apmaiņa. Tipiska Latkrievijas kultūra

Drese
Drese

Mediji te sāk izvērst diskusijas ko nu kurš kurossoctīklos sarakstījis, bet kas tik vēl nav uz žogiem redzams un pavartēs! Valsts mediju atraudziņas te ap padomju nomenklatūru te tā saderās izklaidēm un un īpašam kompetencem un ekspertīzēm.
Ja neskaita alkatību un iespēju zaudešanu vēl plašākām halturēšanām, kā arī saujiņai trekni apmaksātu administratoru zaudēt beņķus – pilnīgi nekādu problēmu nav visus tos valsts uzturētos un barotos mediju no 1. janvāra laist vienā kūtiņā. Zemāka kvalitāte noteiti vairs nebūs. Par ugunsgrēka un sirdsdziesmu auditrijai +70, kam tas adresēts

Kimi
Kimi

burts dusmojas uz garu

Jefiņš
Jefiņš

Gars aizgāja uz tualeti