SAB pagaidām neatrod apstiprinājumu Rimšēvičam it kā sūtītajai SMS ar draudiem nošaut

SAB

Pagaidām nav gūts apstiprinājums tam, ka par kukuļa izspiešanu aizdomās turētajam Latvijas Bankas prezidentam Ilmāram Rimšēvičam būtu izteikti nāves draudi, kā viņš pats to publiski apgalvoja. Taču nevar izslēgt, ka tuvākajā nākotnē šajā lietā atklāsies kaut kas jauns.

To trešdien intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam “Rīta panorāma” sacīja Satversmes aizsardzības biroja (SAB) direktors Jānis Maizītis.

Viņš uzsvēra, ka kriminālprocesu par nāves draudu izteikšanu Rimšēvičam ir sākusi Valsts policija (VP), kura arī detalizēti šo lietu izmeklē. Tomēr SAB direktors apstiprināja, ka arī viņa vadītajā birojā bija pārbaudāma informācija par Latvijas Bankas prezidentam, iespējams, izteiktiem draudiem.

“Pārbaudāmā informācija bija mūsu birojā. Mēs to baudījām. Daudzas lietas neapstiprinājās. Ir vēl lietas, kuras jābauda, bet šajos jautājumos mēs sadarbosimies ar VP,” sacīja SAB direktors. Maizītis apstiprināja, ka starp pārbaudāmajām lietām bijusi arī Rimšēviča saņemtā mobilā tālruņa īsziņa, taču viņš neatklāja, vai pats ir redzējis šo īsziņu.

Jautāts, vai šobrīd varētu teikt, ka draudi Rimšēvičam ir bijuši, Maizītis atbildēja: “Šajā brīdī nē, bet es neizslēdzu, ka, veicot papildu pārbaudes, tiek noskaidrots kaut kas vairāk.”

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: LTV “Rīta panorāma”

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


2
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Lamata
Lamata

Rimšēvičs taču teica, ka īsziņa par nāves draudiem sūtīta kādam viņa draugam . SAB un DP atliek sameklēt šo draugu un pārbaudīt, vai tāda īsziņa ir eksistējusi, un kurš ir tās nosūtītājs.Rimšēviča teiktais ir no sērijas “viena tante teica “.

nazis
nazis

Maizītim un SAB vairāk par draudiem Rimšēvičam vajadzētu labāk pameklēt, kas patiesībā iniciēja AB.LV likvidāciju. Kam pieder bankas, tam pieder valsts. Cik banku Latvijā vēl ir palicis, kuru īpašnieki ir Latvijas valstspiederīgie?