Rimšēviču tiesās arī par Covid-19 vakcinācijas sertifikāta iegādi, neveicot vakcināciju


Bijušo Latvijas Bankas prezidentu Ilmāru Rimšēviču tiesās arī par krāpšanos ar Covid-19 vakcinācijas sertifikātu, vēsta Latvijas Televīzija.

Prokuratūra ir nodevusi Rīgas pilsētas tiesai krimināllietu pret kādu vīrieti par Covid-19 vakcinācijas sertifikāta iegādi.

LTV rīcībā esošā informācija liecina, ka apsūdzētais šajā lietā ir bijušais Latvijas Bankas vadītājs Ilmārs Rimšēvičs.

Kā informē prokuratūrā, vīrietim apsūdzības celtas par prettiesiska labuma nodošanu personai, lai, neveicot vakcināciju, saņemtu Covid-19 vakcinācijas sertifikātu, un par šī sertifikāta izmantošanu.

Apsūdzētā persona ar starpnieku nodeva 400 eiro kādai citai personai, kuras pilnvarās bija veikt valsts apmaksātu vakcināciju un vakcinācijas fakta dokumentēšanu, lai tā veiktu darbības, kuru rezultātā e-veselības sistēmā varētu iegūt digitālo Covid-19 sertifikātu par veiktu vakcināciju.

Rezultātā e-veselības sistēmā tika ievadīta nepatiesa informācija par to, ka apsūdzētā persona it kā ir vakcinēta pret Covid-19. Apsūdzētā persona, apzinoties, ka vakcinācijas sertifikāts ir viltots, izmantoja to un brīvi pārvietojās Covid-19 infekcijas laikā.

Avots: lsm.lv

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


15
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
APSŪDZĪBA
APSŪDZĪBA

BRĪVI PĀRVIETOJĀS.

meņģelsone
meņģelsone

Vai ir arì cietušie?

Rinka
Rinka

Man olas sacietēja

santīms
santīms

Rimša, Rimša, vai tad tā nu vajadzēja?

Visvaris
Visvaris

Ir nu gan muļķis, ja slims, tad būtu ārstējams, ja muļķis, tad uz mūžu.

meņģelsone
meņģelsone

Nevakcinējies piekto reizi. Apstājies. Tev pietiek.

prokurors vioriks
prokurors vioriks

Brīvi pārvietoties latvijā nedrīkst bez vid & co serfikātiem.

Vilumsone - Romeiko
Vilumsone - Romeiko

Aizver pāksti transgender

Balvis
Balvis

Galīgi neesmu Rimševica fans, bet nu šīs lietas par covid sertifikātiem atkal ir kaut kas orvelisks un “unikāls” Latvijā, līdzīgi kā Vinķeles lieta par vakcīnu neiepirkšanu.
Tā vietā, lai tiesātu tos, kuri izvērsa nepamatotas represijas un ar nepamatotiem, neloģiskiem, debiliem ierobežojumiem un noteikumiem postīja Latvijas cilvēku dzīves, biznesus un veselības, tiesā tos, kuri mēgināja izvairities no šiem idiotisliem noteikumiem un prasībām.
Par piespiedu vakcināciju ar nepārbaudītātām vakcīnām vispār būtu uz mūžu jaliek cietumā. Un kamēr valdošos amatos sēdošajiem būs šāda izpratne par tiesiskumu, nekas nemainisies.

Smiltenis
Smiltenis

Tātad, ja viss būtu noticis, kā tu vēlētos, tad Rimševicu nevajadzētu tiesāt par dokumentu viltošanu. Pareizi sapratu?

tieslietu ministre Lìbiete Engelsa
tieslietu ministre Lìbiete Engelsa

Tātad, ja viss notiktu, kā es vēlos, tad veselības ministri Viņķeli notiesās par to, ka viņa nav iepirkusi vēl nevajadzīgas vakcīnas. Kaut citas jau nevajadzīgi iepirktas vakcīnas mēs jau uzdāvinājām Moldovai.

Ieva Džerlija meita Jaunzeme (Romeiko)
Ieva Džerlija meita Jaunzeme (Romeiko)

Tātad ķìmiskās vielas esamìba vai neesamība asinīs nav svarìga? (Ja tāda ir, to tak var konstatēt) Svarīgs ir pašvaldības izdots svītrkods (viltot viņu nav iespējams, programma atpazīst viltojumu 100 %), kas pēc būtības neko neaizliedz un absolūti neko nemaina. Pareizi sapratu?

LR pročuratùra
LR pročuratùra

Mums nau laika tērēt kaut kādām jēkapils sidvietēm, mums jādomā kā Rimšēviču iesēdināt. Ieraudzījām taureņu pirtì viņa dibenu, nevaram nomierināties. Tāda sajùta, ka viņš to rādìja mums.

Stukāns
Stukāns

Ja nevaram piešūt safabricēto procesu, tad jāatrod kaut kas cits, vienalga kas. Un principa pēc par kaut ko jānotiesā. Savādāk pēc tam vērsīsies pret mums pašiem. Ne jau es to izdomāju. Tā proķenē ir bijis vienmēr.

nadježda krupskaja
nadježda krupskaja

Tā ir bijis vienmēr padomju prokuratūrā. Vai nav laiks atteikties no dažām padomju paražām? Ja tu pats kādreiz nonāksi mīkstumā, negribēsi taču lai kamerá valdītu padomju zonas paražas, vai ne, bumbulīt?