Mārupē it kā laupīšanas uzbrukumā nošauts advokāts

šaut ierocis slepkavība

It kā laupīšanas uzbrukumā kādā Mārupes privātmājā brīvdienās ar pieciem šāvieniem sašauts un pēc tam slimnīcā no gūtajiem ievainojumiem miris advokāts un bijušais tiesnesis Uldis Bērziņš.

Portāls Pietiek vēsta, ka notikušais vismaz izskatās pēc neveiksmīga laupīšanas uzbrukuma, kam nav bijis saistības ar nogalinātā profesionālo darbību, taču tam nav oficiāla apstiprinājuma.

Kā liecina neoficiālā informācija, bijušais tiesnesis, tagadējais advokāts kopā ar sievu ieradušies mājās, kur dzīvojusi arī advokāta māte. Advokāta sieva mājā ienākusi pirmā un ieraudzījusi divus vīriešus maskās.

Bērziņa māte bijusi sasieta, un, ieraugot šo ainu, sieva sākusi kliegt. Mājā ieskrējis advokāts, uz kuru raidīti vismaz pieci šāvieni, pēc kā abi maskotie cilvēki aizbēguši, bet Bērziņš no gūtajiem ievainojumiem slimnīcā miris.

Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Grišins šodien sasauktajā preses konferencē pēc būtības tikai pārstāstīja portālā Pietiek no rīta publicētās ziņas un apliecināja – pašlaik policija neizskatot versiju, ka advokāts būtu nošauts savas profesionālās darbības dēļ.

Informē par Mārupē notikušo advokāta slepkavību

Gepostet von LETA am Montag, 22. Juli 2019

Nogalināto advokātu raksturo kā augstas klases profesionāli 

Latvijas Zvērinātu advokātu padomes (LZAP) priekšsēdētāja vietniece Guna Kaminska Mārupē nogalināto advokātu Uldi Bērziņu raksturo kā augstas klases profesionāli, par kura darbību nekādas sūdzības nav saņemtas.

«Tas ir vienkārši briesmīgi, jo no savas puses varu pateikt, ka kolēģis ir ārkārtīgi augstas klases profesionālis. Viņš augsti turēja savu advokāta un jurista vārdu. Kopš viņa pievienošanās advokatūrai 2008.gadā par viņu nekādi iebildumi no tiesu varas, tiesībsargājošām iestādēm, privātpersonām un kolēģiem nav saņemti,» uzsvēra Kaminska.

LZAP nav informācijas, ar kādām lietām Bērziņš strādājis. Iespējams, ka viņš vairāk darbojies administratīvajās, komerclietās un civillietās.

Iepriekš 2018. gada 30. maija rītā tika nošauts advokāts un maksātnespējas administrators Mārtiņš Bunkus, kad viņš ar automašīnu brauca gar Rīgas Meža kapiem. Īsi pēc slepkavības netālu no notikuma vietas atrada sadedzinātu automašīnu ar viltotu valsts numura zīmi, kura, visticamāk, bija saistīta ar slepkavību.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,  Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


2
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
GNOMIK
GNOMIK

Shershe la Fam! :)

Kristaps Ziemelis
Kristaps Ziemelis

Jā, ar profesiju saistītas neērtības…