Liepnieks: Mūsu tiesībsargājošā sistēma visus šos gadus ir dzīvojusi uz populistiskiem lēmumiem

“Mūsu tiesībsargājošā sistēma visus šos gadus ir dzīvojusi uz populistiskiem lēmumiem, ik pa brīdim veicot kratīšanu pie kāda Rīgas domes politiķa vai vēl kāda “sliktā cilvēka”, sarīko kādu šovu un ar to tad it kā labi strādā,” teica rakstnieks un politisko procesu vērotājs Jurģis Liepnieks TV24 raidījumā “Kārtības rullis”.

Ģenerālprokuroru Juri Stukānu Saeima apstiprināja ar visu klātesošo balsīm, visi nobalsoja “PAR” , nevienam neinteresēja viņa kompetence, neiedziļinoties un nepapētot viņa līdz šim pieņemtos spriedumus, atgādina Liepnieks.

Gan iekšlietu sistēmā, gan prokuratūrā – visur ir samilzušas problēmas ne mazāk, kā jebkurā citā segmentā, un rezultātu mēs redzam, norāda rakstnieks.

Runājot par iespējamo situācijas risinājumu, Liepnieks norāda, ka tā ir lielā mērā arī mediju atbildība – divdesmit gadu laikā viņš neatceras ne reizi, kad kāds lielais medijs, pat tā dēvētie pētnieciskie žurnālisti, būtu pētījis, kas notiek tieslietu sistēmā. Bet tur notiek viss – tur ir “pasūtījumu galdi”, tur ir korupcija, tur ir pilnīga muļķība un stulbums.

Vairāk – video!

Avots: TV24 “Kārtības rullis”

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


8
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Alberts
Alberts

noslēgtas sistēmas vienmēr degradējas

Alberts
Alberts

noslēgtas sistēmas vienmēr degradejas

ērce
ērce

Populistisks? Ko tas īsti nozīmē, Jurģi? Vai tu zini, jeb tev patīk tikai mētāties ar modes vārdiem?

Tiltiņš
Tiltiņš

Es tikai izpildu pasūtījumus no augšas

Diemžēl
Diemžēl

Tādu lietu nav nemaz tik maz. 90-tajos tā vispār bija norma un it sevišķi īpašuma lietās. Jaunajos laikos uzrāvienu uztaisīja Bordāns ar savu bezkompromisa tiesiskumu. Ģenerālprokurors runā Bordāna vārdiem – kāda tur tiesa un izmeklēšana. Prokurors zin kurš vainīgs un ko tur māžoties ar tiesām. Tiesām ir jāapstiprina prokurora pieprasītais sods. Ja tas būtu izdevies, tad ieslēgtos pasūtījuma lietu konveijers.

Portāla lasītājs
Portāla lasītājs

Tā ir ļoti interesanta tēma par ”pasūtījuma galdiem”. Taču kāpēc viņi pastāv? Acīm redzot ir ”pasūtītāji”. Kas tie ir par cilvēkiem, kādi motīvi viņus vada? Jo bez viņiem nekādu ”galdu” nebūtu. To Jurģim vajadzētu papētīt vai kādā intervijā padiskutēt.

Zvaigzne
Zvaigzne

Jā, Jurģi, tieši tā -Bet tur notiek viss – tur ir “pasūtījumu galdi”, tur ir korupcija, tur ir pilnīga muļķība un stulbums.
Un tas viss normālam prātam neaptveramā formā, tikai to saprot tie, kuri ar to ir saskārušies, bet pārējie dzīvo laimīgā neziņā. Pagaidām.

tā sauktais trollis
tā sauktais trollis

Mūsu tiesībsargājošā sistēma visus šos gadus ir dzīvojusi uz populistiskiem lēmumiem, ik pa brīdim veicot kratīšanu pie kāda Rīgas domes politiķa vai vēl kāda “sliktā cilvēka”, sarīko kādu šovu un ar to tad it kā labi strādā —– Es to jau vairākus gadus pirms kovida esmu teicis un rakstījis. Pretī izcilības centra un NA troļļu armija vienmēr sāka brēkt, ka nē, ka viss attīstās, ka viss paliek labāk, ka tā vajag, ka tagad nebūs korupcijas, ka pēdējais korumpants valstī apcietināts. Kaut gan patiesībā vislielākie zagļi un korumpanti ir tie kurus viņi aizstāv.