Kaimiņš pārsūdzējis sev nelabvēlīgo spriedumu par 24 148 eiro piedziņu

Artuss Kaimiņš tiesā

Rīgas apgabaltiesa 21. oktobrī plkst. 10 plāno sākt skatīt lietu par apdrošināšanas uzņēmuma “Balta” prasību pret bijušo Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu par 24 148 eiro piedziņu sakarā par ugunsgrēka radītajiem zaudējumiem.

Iepriekš Rīgas rajona tiesa apdrošināšanas kompānijas prasību apmierināja. Kaimiņš par spriedumu iesniedza apelācijas sūdzību.

Informācija liecina, ka tiesvedība saistīta ar ugunsgrēku dzīvoklī, kurā savulaik mitinājās Kaimiņš. Ugunsgrēks notika 2019.gada nogalē un tajā apdegumus guva arī pats Kaimiņš.

2019.gada beigās dzīvoklī, kuru īrēja Kaimiņš, bija izcēlies ugunsgrēks, kurā secināts, ka ugunsgrēka izcelšanās iemesls bija degošas cigaretes, svece vai cita mazjaudīga siltuma impulsa iedarbība uz gultas materiāliem guļamistabā.

Kaimiņš toreiz presei stāstīja, ka īrētā dzīvokļa guļamistabā no lampiņām aizdedzies putu matracis. Cenšoties to izmest pa logu, deputāts guvis roku apdegumus, bet spējis evakuēties no dzīvokļa. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā toreiz informēja, ka kopējā degšanas platība bija 40 kvadrātmetri.

Starp dzīvokļa īpašnieku un Kaimiņu noslēgtajā īres līgumā bijis teikts, ka īrnieks ir gatavs atlīdzināt zaudējumus, kuri radušies īrnieka darbības vai bezdarbības dēļ.

Apdrošinātājs dzīvokļa īpašniekam izmaksāja kompensāciju 22 785 eiro apmērā, un tagad uzņēmums no Kaimiņa vēlas piedzīt radušos zaudējumus.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


4
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Key
Key

Gan jau lopam būs jāsamaksā par saviem darbiem…

Rooster Byron
Rooster Byron

Es arī gribētu vismaz kādu simtiņu…. Par ko? Par to , ka šī pļēgura sāga visu laiku nez kāpēc atrodas kaut kur priekšplānā, tādējādi kavējot jēdzīgāku rakstu lasīšanu. Labi, jokoju….

Kaimiņš
Kaimiņš

Teikšu , ka biju skaidrā , varbūt noticēs !

Vajag tā lai ir ticami
Vajag tā lai ir ticami

Labāk saki ka lietoji tikai alkoholu. Meliem ir jābūt ticamiem. Vai tad esot politikā pat tas vēl nav saprasts?