Kā Ainārs Dimants mūsu naudu taksometros notrieca

Ainārs Dimants ar taksi brauc pat tur, kur “ķeizars ar kājām iet”, tādu secinājumu, iespējams, izdarīs ne viens vien lasītājs, kad būs iepazinies ar portāla Pietiek.com publiskotajiem apjomīgajiem datiem par nu jau bijušā Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes priekšsēdētāja Dimanta taksometra tēriņiem par valsts naudu, kuri demonstrē īpaši nekaunīgu budžeta līdzekļu tērēšanu personiskā komforta vārdā.

Regulāri braucieni no mājām uz valsts darbu, no valsts darba uz papildienākumu gūšanas vietu, lasot lekcijas augstskolā, tad vēl braucieni uz visdažādākajiem saviesīgajiem un citiem pasākumiem, no mājām uz lidostu, no lidostas uz mājām, vēlme nekādā gadījumā ne ar savām kājām mērot attālumu no Vecrīgas līdz Kultūras ministrijas ēkai K. Valdemāra ielas sākumā un ne pat līdz Ministru kabineta ēkai – un tas viss ar taksometru uz nodokļu maksātāju rēķina.

Daļu no Dimanta tēriņiem par nepamatotiem ir atzinis arī Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs, taču šai sakarā līdz šim ir cietusi tikai Aija Dulevska – Dimanta vietniece padomē, kura šiem tēriņiem bija piekritusi un tos apstiprinājusi.

Ja Dulevska ir bez iebildumiem no personiskajiem līdzekļiem samaksājusi KNAB uzlikto salīdzinoši niecīgo 100 eiro lielo administratīvo sodu, tad Ainārs Dimants viņam aprēķinātos 305 eiro bez tiesāšanās atmaksāt negatavojas, jo uzskata, ka valsts naudu saviem braucieniem esot tērējis pamatoti.

Pietiek publiskojis visus Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes lietvedībā esošos datus par Dimanta taksometru tēriņiem, – apjomīgā informācija uzskatāmi demonstrē, ko nu jau bijušais padomes priekšsēdētājs ir uzskatījis un joprojām uzskata par pamatotu nodokļu maksātāju līdzekļu tērēšanu. To aplūkot var ŠEIT.

Izsaki savu viedokli komentāros un seko mums Facebook un Twitter!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar