Ietekmīgs prokurors izrādās preteklis, sievas sitējs

prokurors Aldis Pundurs
Jūnija beigās Ģenerālprokuratūra izbeigusi darba attiecības ar Sevišķi svarīgu lietu izmeklēšanas nodaļas prokuroru Aldi Punduru (attēlā), liecina laikraksta “Latvijas Avīze” (LA) rīcībā esoša informācija.

Ģenerālprokuratūra šo faktu izvairījusies apstiprināt. Savukārt laikraksta informācija liecina, ka prokurora atlūgums, visticamākais, ir tapis piespiedu kārtā. To Ģenerālprokuratūra pašlaik vēloties noklusēt.

“Jau pirms vairākām dienām vai pat nedēļām Valsts policija ir nosūtījusi Ģenerālprokuratūrai slēdzienu par pārbaudi, kas veikta saistībā ar prokurora Pundura dzīvesbiedres iesniegumu par notikušu vardarbību ģimenē, kur varmākas lomā bijis prokurors, bet cietušās – viņa dzīvesbiedre un, iespējams, arī meita,” minēts publikācijā.

Oficiāli Valsts policija nekādu informāciju laikrakstam nav sniegusi, taču “Latvijas Avīzei” no neoficiāliem avotiem zināms, ka lietā veiktas ekspertīzes un vairāki Valsts policijas darbinieki izteikuši neapmierinātību – kāpēc šādā gadījumā netiek sākts kriminālprocess, bet tā vietā Ģenerālprokuratūrai tiek sniegtas, iespējams, normatīvajiem aktiem precīzi neatbilstošas iespējas “savējā” lietu izbeigt bez “nevajadzīga trokšņa”, aprobežojoties ar pieprasījumu uzrakstīt atlūgumu.

Tāpat laikrakstam no neoficiāliem avotiem tiesībsargāšanas iestādēs zināms, ka iesniegums par vardarbību ģimenē bijis pilns spilgtu detaļu, un tāpat policija esot fiksējusi pat iespējamā varmākas mēģinājumu pamest notikuma vietu. Tagad iesniegums saņemts arī no otras konfliktā iesaistītās puses – nu jau bijušās amatpersonas. Oficiāli Ģenerālprokuratūra no jebkādas informācijas sniegšanas kategoriski atsakās.

Kā “Latvijas Avīzi” informējusi Latvijas Zvērinātu advokātu padome, Pundurs izteicis lūgumu uzņemt viņu zvērinātu advokātu rindās. Viņam kā juridisko zinātņu doktoram nevajadzētu arī kārtot advokāta eksāmenu, līdz ar to šķērslis tapt uzņemtam advokātu rindās būtu tikai reputācija vai krimināla rakstura pārkāpumi.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
latvete
latvete

Prokurors viens 11 gadus audzināja savus 3 bērnus,kamēr sieva dzivoja Norvēģiijā.
Februāra vidū Pundurs iesniedza šķiršanos no sievas,kura jau iepriekš draudēja ar Pundura nomelnošanu presē un ne tikai. Sieva šķiršanos negribēja un negrib!!!
Gada sākumā sieva peiesaistīja arī Bāriņtiesu,kur bija jāierodas,lai attaisnotu izvirzītos apmeklojumus.
Sieva izmanto VISUs līdzekļus ,lai vīrieti-tēvu pazemotu un nomelnotu…
Gan nāks viss atpakaļ,tai,kura pārkāpj ,un apmelo…Āmen