Bijušais Konservatīvo frakcijas Saeimas deputāts Znotiņš izrādās melis un naida kurinātājs

Kadrs no video

Bijušais Saeimas deputāts, IZM parlamentārais sekretārs Reinis Znotiņš (Konservatīvie) 30.jūlijā Twitter publicēja ierakstu, kurā apgalvoja, ka krievu tautības kaimiņi viņu kāpņutelpā žņauguši, jo uzstājis, ka ir jārunā latviski.

Znotiņš pauda sašutumu, ka kaimiņu izsauktie policijas darbinieki, pretēji Znotiņa gaidām, nevis aizturējuši uzbrucējus, bet norādījuši, ka vainīgs ir viņš, jo pats konfliktu izprovocējis.

Taču šodien atklātībā nācis video, kas parāda, kas īstenībā notika kāpņutelpā. Nākas secināt, ka Reinis Znotiņš ir melojis un apzināti kurinājis naidu.

Žurnālists un grāmatu autors Lato Lapsa ieguvis video no notikuma vietas un to publicējis savā “Youtube” kanālā:  https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=i90niH4-kek

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


12
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Madman
Madman

Fenomenālā JKP! Tur bez šitāda ” intelektuāļa” ir vēl diezgan liels bars ar “spēcīgu intelektu” apveltītiem čaļiem, kas viņu fantāzijas lidojumā pārvalda valsti. .

Edgars
Edgars

Kāpēc Znotiņu nesašņorēja????? Kāpēc netika aizturēts, kāpēc nemērija promiles??? Kāpēc viņam lāva apdirst policiju un Iekslietu ministru?? Viņu vajadzēja aizturēt un apsūdzēt pēc 3 krimināllikuma pantiem. Jeb kāds no policijas vadības deva komandu ,,atlaist”????? Te prasās pēc nopietnas izmeklēšanas.

Pāvils
Pāvils

Bez pašiniciatīvas, bez atbildības sajūtas, aiz mazdūšības nesastādīja protokolu pret Znotiņu. Žēl, ka nevar paļauties uz VP objektīvu rīcību.

teātrmīle
teātrmīle

izskatās,ka ir cilvēki,kuri visā nopietnībā tic,ka Znotiņš ir tik stulbs,ka speciāli izprovocēja krievu kaimiņus un tad sāka šos sist,lai šie šo savalda,pats rupji lamādamies,zinot,ka kādi čomi to nofilmēs un palaidīs pasaulē.

Warhog
Warhog

Man nervi neizturētu,.

warthog
warthog

Iemet kādu spirčiku!

Ramonas sapņu kamielis
Ramonas sapņu kamielis

Kāds gan pārsteigums un kuram? Piederība pie tiem šupinskas bordānistiem kau uz mirkli jau ir diagnoze. Bet dakterīši ir tik nepieejami dārgi,ka nāksies vien sadzīvot

Varas sajūta
Varas sajūta

Viņam nenormāli paveicies ka viņam tik adekvāti kaimiņi. Un uz naida kurināšanu nav atbildējuši ar vardarbību. Viņa kaimiņiem gan nav paveicies ar viņu. Būtu tikai normāli, ja tādi kā viņš vairs nevarētu iegūt valsts struktūrās nekādus amatus. Varas testu nav izturējis. Šis notikums vēl parāda ka “blats” diemžēl nekur nav pazudis. Paši deputāti, joprojām uzskata ka pazvanīs Kučinskim un tas visas problēmas ar policiju atrisinās, un varēs melot sabiedrībai. Un tas ka melo parāda ka cilvēkam tādā amatā nav nekādas savas rīcības kritiskās izvērtēšanas.

Pats
Pats

Sagatavotais, atbalstītais un patiesais manas dzimtenes patriots Reinītis……………….

Diagnoze
Diagnoze

Znotiņš bija IZM parlamentārais sekretārs un sanāk, ka arī vainīgs pie IZM nekā nedarīšanas jeb nekā prātīga darīšanas izglītības kvalitātes uzlabošanai. Jebkurš darbs IZM laikam rada atkarību un diagnozi – IZM, ko raksturo pašapmierinātība, pārgudrība, burta kalpība un izšķērdība, kā arī vēlme visu, kam ir saistība ar vārdiem mācīšana vai izglītība pagrābt zem savas totālas kontroles, neskatoties uz pašas tikpat totālu nekompetenci. Tātad Znotiņam ir diagnoze – IZM.

donc
donc

Tāpat kā izrādījās daudzi citi konservatīvie

visuma pārvalde
visuma pārvalde

Cilvēks, kuram nedrīkst būt jebkāda vara!