Baiba Strautmane taisnojas. Nevajag tik daudz dzert, iesaka Stendzenieks

Baiba Strautmane

Baiba Strautmane savā kontā mikroblogošanas vietnē Twiter.com ierakstījusi, ka saskaņā ar latviešu valodas slenga vārdnīcu „daunis”- tas vienkārši ir stulbenis, idiots. Ar to skandalozā advokāta Vonsoviča sieva, bijusī žurnāliste, acīmredzot cenšas attaisnoties par to, ka iepriekš nosaukusi Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu par dauni.

Daudzi sociālo tīklu lietotāji gan norādījuši, ka konkrētas smagas slimības izmantošana, lai apvainotu un nozākātu, nav ētiska rīcība, īpaši jau Latvijas Žurnālistu savienības ētikas komisijas loceklei.

Varētu vaicāt, ja šādi ētiski standarti ikdienā ir aktuāli ētikas komitejas locekļiem, tad kādi gan ir viņu profesionālie standarti? Baiba Strautmane uz šo neko nav atbildējusi, vai arī, cik var saprast, uzskata, ka vārda „daunis” būšana slenga vārdnīcā kaut kā atrisina ētisko problēmu.

Citi sociālo tīklu lietotāji, piemēram, pazīstamais reklāmists Ēriks Stendzenieks, gan komentējot citu Baibas Strautmanes skandalozo ierakstu, norādījis: „piedodiet, biju pālī” – tā būtu bijusi daudz labāka bijušās žurnālistes un skandalozā advokāta sievas atbilde.

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Puika
Puika

Viņa taču nav veca (pēc gadiem) – 44. Izskatās ļoti bēdīgi. Vai nu slikta ģenētika (Dauna sindroms arī ģenētiska saslimšana) vai arī slikti ieradumi. Pēdējais izskaidrotu rīcību.