Aprit gads, kopš Ķuzis solīja Bunkus slepkavības izmeklēšanas iznākuma tuvošanos

Ķuzis Valsts policija

Aprit tieši gads, kopš Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis LNT rīta ziņu raidījuma ”900 sekundes” tiešraidē paziņoja, ka zvērināta advokāta Mārtiņa Bunkus slepkavības izmeklēšanas iznākums tuvojas un ka izmeklētājiem esot pietiekami faktu, kas liecinot par to, kā un kas varētu būt izdarījis šo noziegumu.

Tomēr gada laikā pēc šiem valsts amatpersonas paziņojumiem informācija par to, kas un kā pasūtīja, organizēja, atbalstīja un izdarīja M. Bunkus slepkavību, nav sekojusi. Tāpat nav sekojusi arī nekāda cita informācija, kas liecinātu par citu būtisku kriminālprocesa virzību.

“Šobrīd M. Bunkus ģimene ir saņēmusi arī oficiālu Valsts policijas atbildi, ka aizturēto vai aizdomās turēto personu šajā kriminālprocesā joprojām nav.

Laiks iet un ar katru nedēļu noziegumu atklāt kļūst arvien grūtāk. Nav pieļaujams, ka Valsts policijas amatpersonas izmanto savu amata stāvokli un tiem pieejamo publisko telpu nepatiesas un maldinošas informācijas izplatīšanā par patieso procesa virzību, mākslīgi spodrinot Valsts policijas un savu personīgo tēlu.

Aicinām sabiedrībai kritiski vērtēt valsts amatpersonu sniegto informāciju un pieprasīt atbildību par to veiktajiem paziņojumiem publiskajā telpā,”

saka Kristaps Bunkus, nogalinātā M. Bunkus brālis.

Pēc zvērināta advokāta Mārtiņa Bunkus slepkavības 2018.gada 30.maijā Mārtiņa Bunkus ģimene vairākkārt ir vērsusi uzmanību uz Valsts policijas nespēju un, iespējams, apzinātu nevēlēšanos veikt efektīvu un profesionālu Mārtiņa Bunkus slepkavības izmeklēšanu.

Pastāvot Valsts policijas darba kritikai un sabiedrībai ilgstoši nesaņemot nekādu informāciju par Mārtiņa Bunkus kriminālprocesa virzību, 2018. gada 4. decembra LNT rīta ziņu raidījuma ”900 sekundes” tiešraidē Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis, atbildot uz žurnālistes uzdoto jautājumu par Mārtiņa Bunkus slepkavības izmeklēšanas gaitu, sniedza šādu informāciju (saglabāts oriģinālais izteiksmes veids): “Nesen jau diezgan plaši tika arī (ap’) runāts par šīs lietas, es varu pilnīgi droši apgalvot, to kad es zinu, ka šajā lietā katru dienu, katru stundu, katru minūti notiekas darbības un izmeklēšana rit savu ceļu un es zinu, kad šis iznākums, faktiski viņš tuvojās. Viņam, faktiski lietā ir pietiekoši fakti un apstākļi, kas ir, kas liecina par to kā un kas varētu izdarīt šo noziegumu.”

Puaro.lv savulaik rakstīja par iespējamām versijām, kāpēc tika noslepkavots Mārtiņš Bunkus.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook ,Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


2
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
ivars
ivars

Lai pa Bunkusa taku vēl ietu 90% politiskās solītāju prostitūtes, tad var būt , kaut kas mainīsies uz labo pusi tautai!

labvēlis
labvēlis

Ķuzim ir jāiet atpūtā. Cilvēks ir izsmēlies.