Ķuzis: Policija ir uz pēdām Mārtiņa Bunkus slepkavam

Bunkus

Nogalinātā zvērinātā advokāta Mārtiņa Bunkus izmeklēšana tuvojas noslēgumam, jo iegūts pietiekami daudz faktu un pierādījumu, lai pateiktu, kas un kā šo noziegumu paveicis.

To otrdien intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” pavēstīja Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis.

Ķuzis noliedza publiskajā telpā izskanējušos pārmetumus par policijas gausību lietas izmeklēšanā. Valsts policijas priekšnieks uzsvēra, ka katru dienu un stundu Bunkus izmeklēšanas lietā notiek darbības, kas jau ir novedušas pie rezultāta. “Iznākums tuvojas, jo ir pietiekami daudz faktu un pierādījumu, lai pateiktu, kas un kā minēto noziegumu ir pastrādājis,” teica Ķuzis.

Nogalinātā zvērinātā advokāta Mārtiņa Bunkus brālis Kristaps iepriekš paziņojumos medijiem uzsvēra, ka viņa ģimene nav apmierināta ar policijas darbu, jo uzskata, ka likumsargi vilcinājušies sagatavot publisku aicinājumu atsaukties nozieguma lieciniekus. Tāpat ģimene kritizē likumsargu nevēlēšanos atklāt jebkādu informāciju par izmeklēšanas gaitu.

“Līdz šim Valsts policija par Mārtiņa Bunkus slepkavības izmeklēšanu ir paudusi trīs paziņojumus un pāris intervijas, kurās policija pārsvarā aizbildinās ar izmeklēšanas noslēpumu un nekādu informāciju faktiski nesniedz,” policiju kritizēja Bunkus brālis.

“Mēs neapšaubām izmeklēšanas noslēpuma nepieciešamību. Tomēr analizējot jau šobrīd publiski pieejamos faktus par policijas veiktajām darbībām, ir vērojams nepārprotams veikto izmeklēšanas darbību kvalitātes trūkumus. Līdz ar to rodas loģiskas bažas arī par nākamajām policijas plānotajām darbībām,” paziņojis Kristaps Bunkus.

Bunkus ģimeni neapmierinot Valsts policijas un tās priekšnieka Ķuža “augstprātīgā attieksme”. Neapmierinātību esot izraisījis arī Ķuža pārmetums, ka ģimene neesot bijusi atklāta un neesot sniegusi izmeklētājiem pilnu informāciju uz uzdotajiem jautājumiem. Bunkus brālis apgalvoja, ka tieši policija neesot izrādījusi interesi sarunāties ar ģimeni.

“Šāda izvēlētā policijas vadības taktika liek uztraukties, kādas turpmākas darbības tiks vērstas pret ģimeni, tai aktīvi iestājoties par efektīvu izmeklēšanas norisi,” pauda Bunkus.

Tāpat arī Puaro.lv rakstīja par iespējamām versijām, kāpēc noslepkavoja Mārtiņu Bukus.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


3
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
kurkulis
kurkulis

Un kā būtu ar mantkārīgu motīvu,pimēram gimenei tikt pie Mārtiņa mantas.

TT
TT

Visā šajā stāstā ir interesanti pavedieni, kas izskanējuši un norāda uz slepkavības saistību ar:
– Sprūda grupējumu,
– ar Vonsoviča grupējumu
– ar Martinsonu
– ko par to varētu liecināt, kā solījis, Aldis Gobzems?

Megrē
Megrē

Aizmirsāt ticamāko versiju, par ko Puaro arī rakstīja – ABLV