Aivars Lembergs Evikai Siliņai iesaka izlasīt Satversmi

Lembergs

Partijas “”Latvijai un Ventspilij” valdes priekšsēdētājs un Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes deputāts Aivars Lembergs nosūtījis atklātu vēstuli premjerministrei Evikai Siliņai, kurā uzsver viņas izteikumu nepatiesumu, LTV 1 “Nakts ziņu” raidījumā apgalvojot, ka Aivars Lembergs ir notiesāta un sankcionēta persona.

“Šī gada 27. septembra “Nakts ziņās” “LTV1” par mani, Aivaru Lembergu, Jūs apgalvojāt, ka es esmu notiesāta un sankcionēta persona. Ar šādu apgalvojumu, Jūs, kā Valsts amatpersona, kas ieņem atbildīgu stāvokli, apzināti izplatāt viltus ziņas jeb feikus.

Pirmkārt, es neesmu notiesāta persona, jo atbilstoši Starptautiskajām Cilvēktiesībām, kuras izpildās atbilstoši Latvijas Satversmes 89.pantam “…Valsts atzīst un aizsargā cilvēka pamattiesības saskaņā ar šo Satversmi, likumiem un Latvijā saistošiem starptautiskajiem līgumiem”. Latvija ir atzinusi Starptautiskās Cilvēktiesības, tai skaitā nevainīguma prezumpciju, pie tam, to ievērot pieprasa Eiropas Savienības direktīva.

Jūs, Siliņas kundze, neesat lasījusi pat tādu dokumentu kā Satversmi, tai skaitā, tās 92. punktu, kurā teikts: “ ikviens uzskatāms par nevainīgu, iekams viņa vaina nav atzīta saskaņā ar likumu”. Es neesmu atzīts par vainīgu saskaņā ar likumu, jo, lai arī no 40 apsūdzības epizodēm, 31 epizodē es esmu attaisnots, bet 9 epizodēs notiesāts, šis spriedums nav stājies likumīgā spēkā. Protams, valdības vadītājs var nezināt ne Starptautiskās Cilvēktiesības, ne Latvijas Nacionālās Cilvēktiesības un brīvības, jo šīs zināšanas viņš nav apguvis. Tomēr, es lūdzu Jūs, Siliņas kundze, iepazīties ar Latvijai saistošām Starptautiskajām Cilvēktiesībām un Satversmes 8. nodaļu “Cilvēka pamattiesības”.

Par rezultātu lūdzu mani informēt.

Otrkārt, es neesmu sankcionēta persona, jo es atbilstoši Latvijas Republikas likumiem neesmu pakļauts starptautiskajām sankcijām, piemēram ANO vai Eiropas savienības. Bet, ja kāda valsts, piemēram, Malta, Turcija, Kipra, Ēģipte, ASV pakļauj mani nacionālām sankcijām, tad šīs sankcijas darbojas attiecīgi šo valstu teritorijā.

Man nav ziņu, ka Latvija nav suverēna valsts ar savu Satversmi, Valsts prezidentu, parlamentu un valdību. No Jūsu apgalvojuma izriet, ka Jūs nevadāt suverēnu, neatkarīgu, demokrātisku valsti, bet gan koloniju un esat nevis valdības vadītāja, bet gan gubernatore, kuru ieceļ metropole.

Lūdzu Jūs, Siliņas kundze, gan, kad Jūs vadāt valdību, gan kad Jūs nevadāt valdību, nediskreditēt Latviju, nepropagandēt, ka Latvija ir kolonija, kuras valdības vadītāju ieceļ metropole”.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


13
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
evika
evika

Evika Silina iesaka lembergam kaltēt maizīti cietumam.

pupuzupa
pupuzupa

Kā jau kārtīgs čigāns nemāk lasīt un liek izlasīt citiem.

Temida
Temida

Gaidīsim Siliņas publisku atbildi Lemberga kungam .

Ivis
Ivis

Smagos noziegumos notiesātajam var ieteikt izlasīt sausiņu žāvēšanas receptes.

ruksis
ruksis

Vai neviens šito krupīti apklusināt nespēj?

paviāns
paviāns

Mērkaķu mājā visi pārsmējušies par pundurpapagaiļa lūgumu viņam palasīt priekšā Satversmi. Tagad ticis ārā muld, ka viņš nav punduris, ka viņš nav raibs kā papagailis, ka viņš nav liekams atpakaļ būrī, ka viņu par nevēlamu lidoni virs pusdienu galda nepareizi ierakstīja promdzenamo stausā, jo viņš lidojumā nediršot. Viņam taču nav jālido bet jāsēž.

Kurzemnieks
Kurzemnieks

Evikai ko prasīt varēs tikai tad, kad viņa tiks vaļā no nelieša demagoga knariņa!

evika aļeksandrovna
evika aļeksandrovna

Valdības deklarācijā rakstīts, ka Rīga ir metropole

Vanga
Vanga

Nākošajā deklaracijā tas vairs rakstīts nebūs. Policija vakar konfiscējusi lielu daudzumu narkotiku

tāds te jautājums
tāds te jautājums

Kas tad Lembergam notika mēnesi pēc Evikas izteikumiem? Būtu labāk studējis savu lietu. Tak teicās ka pārsūdzēšot, lai vēl kādu gadu nomestu.

AndrisR
AndrisR

Dīls līdz galam nenotika. Lembergu tomēr 9. punktos atzina par vainīgu, lai arī zaļzemnieki pārtapa par zilzemniekiem.
Domāju, ka turpinājums vēl sekos…

gibons
gibons

No zoodārza izmucis pundurpapagailis, pazīt var ar to, ka pats visus apvaino, bet pirmais brēc, ka apvainots.

Jānis
Jānis

WOW! Nezināju, ka mums bērnudārzos sīkos laiž pie datora…