Zakatistovs varētu pretendēt uz KPV LV vadību

Nopietnas izšķiršanās priekšā ir koalīcijā esošā partija “KPV LV”, kurai drīzumā kongresā jāizlemj, vai un kura vadībā tā turpina darbu. Partijas līderi Artusu Kaimiņu biedri izslēguši no Saeimas frakcijas. Viņš pats uzskata, ka partijai jāpieņem lēmums par pašlikvidēšanos un jāatdod atpakaļ valstij dāsnais finansējums.

“KPV LV” vadībā darbojas cilvēki savu privātu interešu vārdā, tādēļ mans uzdevums ir brīdināt partijas biedrus atvērt acis un saprast, vai viņi ir lēmumu pieņēmēji, – tā saka pagaidām vēl partijas priekšsēdētājs Artuss Kaimiņš, kurš šonedēļ nāca klajā ar aicinājumu – 8. februārī gaidāmajā partijas kongresā pieņemt lēmumu par partijas likvidēšanu, vēsta LTV raidījums “Panorāma”.

“Tā vairs nav tā partija, kuru mēs  dibinājām, klāt vēl ir nākusi nauda, ļoti liela nauda – valsts finansējums no nodokļu maksātāju naudas. Tāpēc es domāju ir tā cīņa, kurš to partiju vadīs,” sprieda Kaimiņš.

“KPV LV” Saeimas frakcijas deputāti Ēriks Pucens un Ramona Petraviča  ne tikai neatbalsta Kaimiņa priekšlikumu, bet arī  neslēpj, ka  partijas nākotni redz bez agrākā sabiedrotā. Pucens aicina Kaimiņu pašu nolikt deputāta mandātu, nevis runāt par partijas likvidēšanu, kas būtu “tāds gājiens – “ja ne man, tad ne viņiem”, lai Kaimiņš sāk ar sevi”.

Petraviča sacīja, ka “KPV LV” partija nav vienpersoniski Artusa Kaimiņa partija.

Vēl pirms “KPV LV” dibināšanas tās frakcijas vadītājs Atis Zakatistovs bija Kaimiņa deputāta palīgs, pirms dažām nedēļām viņš balsoja par kolēģa izslēgšanu no Saeimas frakcijas.  Zakatistovs norāda, ka Kaimiņš, viņaprāt, esot pārāk neprognozējams, un priekšlikumu par partijas likvidēšanu neatbalsta.

Zakatistovs atzīst, ka varētu arī pats kandidēt uz “KPV LV” valdes priekšsēdētāja amatu.

Partijas biedriem kongresā būs jāizlemj, vai atbalstīt partijas dibinātāju un likvidēt partiju, vai arī izmantot viņa piesaistītās balsis,  kas tagad pārvērstas politiskās partijas finansējumā.

Kā jau būsit ievērojuši, portālā Puaro.lv ir jauna sadaļa “WHO IS WHO”, kur esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti  un ministri, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,  Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar