Kaimiņš un Blumbergs izslēgti no KPV LV Saeimas frakcijas

Šodien, 8.janvārī, partijas KPV LV Saeimas frakcija nolēma no tās sastāva izslēgt Saeimas deputātus Artusu Kaimiņu un Aldi Blumbergu, informēja frakcijas vadītāja vietnieks Ēriks Pucens.

Pucens skaidroja, ka šis jautājums aktualizējies, ņemot vērā abu deputātu “ilgstošu Saeimas frakcijas darba ignorēšanu”.

“Mēs jau sen nejūtam šos deputātus kā frakcijas komandas spēlētājus un biedrus. Jā, viņi ar savu balsojumu Saeimā ir uzticīgi valdības koalīcijai, bet ne partijai un tās darbam Saeimas frakcijā. Kāda biedra izslēgšana vienmēr ir emocionāli grūts lēmums, bet uzskatām šo lēmumu par atbilstošu esošajai situācijai, kas ilgtermiņā stiprinās “KPV LV” kā partiju un sekmēs lielāku vēlētāju uzticēšanos.

Šobrīd partijai ir izveidojusies jauna, spēcīga komanda, kas sevi ir labi pierādījusi darbos. Ar šo lēmumu mēs spēcinām to un apliecinām, ka KPV LV vairs nav “viena vai dažu cilvēku” partija,” norādīja Pucens.

Turpmāk KPV LV Saeimā darbosies desmit deputātu sastāvā.

Atgādinām, ka Artuss Kaimiņš ir partijas “KPV LV” dibinātājs. Viņš bijis arī “KPV LV” Saeimas frakcijas priekšsēdētāja biedrs, taču pērn divreiz atcelts no šī amata.

Pērn aptuveni pusgadu pēc 13. Saeimas vēlēšanām “KPV LV” frakcija, kurā sākotnēji bija 16 deputāti, zaudējusi jau 4 mandātus. Domstarpību dēļ “KPV LV” valde nolēma izslēgt no savām rindām premjera amata kandidātu Aldi Gobzemu, viņu izslēdza arī no frakcijas.

Tāpat “KPV LV” frakciju pameta viena no “opozicionārēm” Linda Liepiņa, bet dienu vēlāk par izstāšanos paziņoja Karina Sprūde.  No frakcijas izstājās arī deputāts Didzis Šmits.

Kā jau būsit ievērojuši, portālā Puaro.lv ir jauna sadaļa “WHO IS WHO”, kur esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti  un ministri, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,  Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Beidzot
Beidzot

Beidzot Kaimiņam tika ierādīta vieta ar savu vienīgo fanu. Iespējams, ka mainīšu domas par šo partiju!