Vīlusies no JKP valdes un partijas aiziet deputāte Inga Gluzda

JKP

Pēc Jaunās konservatīvās partijas (JKP) biedru sapulces no partijas valdes un pašas partijas nolēmusi izstāties Talsu novada domes deputāte Inga Gluzda.

Savā iesniegumā partijas vadībai Gluzda skaidro, ka šādu lēmumu nav bijis viegli pieņemt, taču to viņa izdarījusi pēc biedru sapulces Rīgā, uz kuru dodoties, ticējusi, ka jau ilgāku laiku uzkrājušais rūgtums biedros beidzot tiks atklāti izrunāts.

“Atzīt kļūdas nav vājuma pazīme, bet gan nobriedušas personības iekšējā spēka apliecinājums. Par pieļautajām kļūdām nevajadzētu būt arī grūtībām atvainoties, jo, kā zināms, nekļūdās tikai tas, kurš neko nedara. Biedriem nevajag daudz, vien apziņu, ka esi partijā vajadzīgs, uzklausīts un novērtēts,” uzsver Talsu novada domes deputāte.

Gluzda norāda, ka pirms 4,5 gadiem, kad tika dibināta partija, nevarēja iedomāties, ka nonāks līdz situācijai, kad demokrātija izpaudīsies tikai vārdos, ka biedru iekšējā komunikācijā tiks ieviesta cenzūra, ka pret biedriem par nevēlamu viedokli tiks izmantotas represijas.

“Man šobrīd partijā notiekošais nekādā ziņā nav un nevar būt pieņemams. Arī tas, kā notiek valdības veidošanas process un vestas sarunas. Vienmēr esmu uzskatījusi, ka ne mazāk svarīgs par mērķi ir ceļš, kā līdz mērķim nokļūt. Pie šīs pārliecības arī palieku,” savā iesniegumā pauž Gluzda.

Viņa uzsver, ka, izstājoties no partijas, savus deputātes pienākumus Talsu novada pašvaldībā turpinās pildīt tāpat kā līdz šim – pēc labākās sirdsapziņas, izpratnes un godaprāta, kā arī turpinās biedrus informēt par visām aktualitātēm.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar