“Vienotība” vēl joprojām meklē partnerus

Vienotība

“Vienotība” vēl turpina sarunas ar partijām par politisko apvienību dalībai Saeimas vēlēšanās, sacīja “Vienotības” priekšsēdētājs Arvils Ašeradens.

Komentējot to, ka partijas “Latvijas attīstībai”, “Izaugsme” un “Kustība “Par!”” varētu veidot savu apvienību un kopā startēt Saeimas vēlēšanās, Ašeradens atzinīgi novērtēja, ka partijas ir spējīgas apvienoties. “Vienotība” joprojām ir atvērta sarunām, un turpina tās ar partijām, kas vēl nav izdarījušas savu galīgo izvēli, piebilda politiķis.

Pašlaik sarunas ar partijām “Latvijas attīstībai”, “Izaugsme” un “Kustība “Par!”” netiek turpināts. Ašeradens norādīja, ka šīs partijas strādā pie sava risinājuma, tomēr būs jāvērtē, kā attīstīsies situācija tuvāk vēlēšanām.

“Latgales partija Saeimas vēlēšanās varētu startēt kopā ar “Vienotību”. Sarunas ar šo politisko spēku turpinās, apliecināja “Vienotības” priekšsēdētājs.

“Vienotība” mudināja partijas ar līdzīgām vērtībām kopā startēt Saeimas vēlēšanās, veidojot jaunu politisko apvienību. Vienošanās par kopīgu startu jau esot panākta ar partijām “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam” un “Valmierai un Vidzemei”.

Partijas “Latvijas attīstībai” kongress vienbalsīgi atbalstīja politiskās apvienības dibināšanu un kopīga Saeimas vēlēšanu saraksta veidošanu ar partijām “Kustību “Par!”” un “Izaugsme”. Arī partijas “Izaugsme” kongresā vienbalsīgi tika nolemts pievienoties partiju apvienībai, kurā būs pārstāvēta “Kustība “Par!”” un “Latvijas attīstībai”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


2
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Lamata
Lamata

Tas jau ir bijis. Vispirms apvienojas ar kaut nelielām, bet atšķirībām ideoloģijā. Vēlāk sāk skaidroties, “kurš ir mežā galvenais ” Ja kāds ir kluss un nemanāms lai saglabātu vietu , tas tāds arī paliek. Ambiciozākie sašķeļ tādu mākslīgu veidojumu.

nazis
nazis

Ideoloģija jau visiem viena – kā iekļūt Saeimā.