SAB anulējis Nemiro pielaidi valsts noslēpumam

Ralfs Nemiro

Ekonomikas ministram Ralfam Nemiro (“KPV LV”) ir anulēta pielaide valsts noslēpumam, medijiem paziņojis premjers Krišjānis Kariņš (“Jaunā Vienotība”).

Premjeru par to informējis Satversmes aizsardzības birojs (SAB), bet lēmuma iemesli nav zināmi. “Mani šorīt SAB informēja, ka ekonomikas ministra pielaide valsts noslēpumam ir anulēta. Iemesli man nav zināmi. Tiku informēts, ka man nav tiesību zināt iemeslus. Es to pieņemu kā faktu,” pauda Kariņš.

Kariņš aicina “KPV LV” izvirzīt citu kandidātu ministra amatam, kā arī aicinājis Nemiro demisionēt. Pats ministrs pagaidām to darīt negrasās.

Savukārt “KPV LV” par turpmāko rīcību plāno paziņot pirmdien, 16. martā. “Mums tā ir pilnīgi jauna informācija. Jāsaprot motīvs un konteksts. Ekonomikas ministrijā esam saņēmuši ļoti smagu mantojumu. Esam agresīvi strādājuši un piedāvājuši meklēt risinājumus. Vakar tika izsludināta ārkārtas situācija [saistībā ar “Covid – 19″], kuru vēl nopietnāku padarītu valdības krišana,” teica “KPV LV” valdes priekšsēdētājs Atis Zakatistovs.

Saskaņā ar LTV rīcība esošo informāciju, pielaide atņemta saistībā ar ministra privātajiem kontaktiem. “KPV LV” šodien situāciju vērtēs frakcijas sēdē, bet par lēmumu zinājusi jau vakar, liecina LTV rīcībā esošā informācija.

Kā jau būsit ievērojuši, portālā Puaro.lv ir jauna sadaļa “WHO IS WHO”, kur esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti  un ministri, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: lsm.lv


Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


6
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
unIvo
unIvo

Rebenoku nav kas palūdz prasties no Rīgas brīvostas?

laima
laima

ah vernij sach, ah vernij sach…… buldozerā nāc ātrāk

Edvīns
Edvīns

Kādi tad ir tie noslēpumi un kāpēc Nemirovam pie tiem jālien? Lai dara savu darbu un rimstās.

Pareizi
Pareizi

Strādā par EM bez pielaides , kad Kariņš apspriež kariņu ar Krieviju izej ārā !

nezin kas
nezin kas

Labs solis. Kādi nez pierādījumi vajadzīgi, lai SAB konstatētu arī Šuplinskas un Bordāna valsti graujošas darbības un arī tiem beidzot liegtu pieeju valsts noslēpumiem?

ĒVALDS
ĒVALDS

Tad gāžat to amerikāņa valdību, ja OIK ir neazskarams !