Malkas krāvēja, nevis padomniece – jaunievēlētā partijas «Stabilitātei!» deputāte Grevcova CVK melojusi par savu darbavietu

Jaunievēlētā partijas “Stabilitātei!” deputāte Glorija Grevcova melojusi par savu darba vietu, pirmsvēlēšanu laikā Centrālajai vēlēšanu komisijai (CVK) apzināti iesniedzot nepatiesu informāciju par to, vēsta “TV3 Ziņas”.

Kandidāte apgalvoja, ka strādā kokapstrādes uzņēmumā SIA “Dolo” amatā, kas nemaz neeksistē.

“Taisnība ir tāda, ka viņa strādāja no 2013. gada maija līdz 2014. gada augustam. Man bija liels šoks, ka cilvēks, kurš ir strādājis par palīgstrādnieku, norāda – padomnieks,” raidījumam skaidroja “Dolo” pārstāve Kristīna Lapsa, kura uzsvēra, ka viņas pārstāvētajā mežizstrādes un saimnieciskās darbības uzņēmumā Grevcovas piesauktā amata nemaz nav.

Uzņēmums gan Grevcovu, gan partiju aicināja šo informāciju izņemt, taču tas nenotika. Ņemot vērā sociālo mediju aktīvistes slavu, visnepatīkamākais esot, ka uzņēmumu tagad sasaista ar prokremliski noskaņotu cilvēku, norādīja “Dolo” pārstāve.

CVK “TV3 Ziņām” skaidroja, ka viņi pārbauda tikai to, vai deputāta kandidātam nav sodāmības vai kādu citu apstākļu, kas liegtu kandidēt vēlēšanās. To, cik patiesa informācija ir, piemēram, par norādīto darba vietu, neviens nepārbauda.

“CVK pārbauda tikai tās ziņas par kandidātiem, ko likums liek mums pārbaudīt. Mums nav tiesību sarakstu iesniegšanas laikā izprasīt izziņas par visiem kandidātiem no iespējamām darba vietām, ko viņi informatīvi ir norādījuši,” norādīja CVK vadītāja Kristīne Bērziņa.

Komisijā arī uzsvēra, ka laikā, kas atvēlētas kandidātu saraksta iesniegšanai, nemaz nepaspētu pārbaudīt vairākus tūkstošus cilvēku, līdz ar ko atliek paļauties tikai uz kandidātu godaprātu. “Tās ziņas tiek nodotas vēlētāju izvērtēšanai, un šis kandidāts ar to riskē, – šis gadījums to apstiprina – ka tas jau nepaliks apslēpts,” skaidro Bērziņa.

Ar pašu Grevcovu TV3 Ziņām sazināties neizdevās, savukārt “Stabilitātei” vadītājs Aleksejs Rosļikovs no komentāriem kameras priekšā atteicās, apgalvojot, ka neko par to nezinot.

Grevcova ievēlēta 14.Saeimā kā viena no partijas “Stabilitātei” deputātēm, tomēr plašāku atpazīstamību viņa izpelnījusies ar savu darbību sociālajā vietnē “TikTok”. Līdz šim viņa tur aktīvi iestājusies pret vakcināciju un kritizējusi valdības lēmumus atteikties no sadarbības ar Krieviju.

Par Donbasa okupācijas atbalstīšanu Grevcova iekļauta arī ukraiņu organizācijas “Mirotvorec” melnajā sarakstā.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
sters
sters

Nu kāda gan starpība- influencere taču savam brbulim. Nesanāca ar pirmo trīs meņešus noturēties par malkas krāvēju, varbūt par deputāti izdosies ilgāk? Sievietēm ir tiesības izpausties!