No “Stabilitātei!” ievēlētā Glorija Grevcova iekļauta Ukrainas “Mirotvorec” melnajā sarakstā

No partijas “Stabilitātei!” saraksta 14. Saeimā iekļuvusi arī Latvijā zināmā prokremliskā aktīviste Glorija Grevcova. Jaunievēlētā parlamenta deputāte ir pamanīta arī Ukrainā, tiesa gan – ne tajā labākajā gaismā, raksta Jauns.lv.

Latvijā mediju uzmanību Glorija Grevcova izpelnījās vien tad, kad publiski kļuva zināms par viņas došanos politikā, konkrēti – pievienošanos bijušā partijas “Saskaņa” biedra un Rīgas domnieka Alekseja Rosļikova jaunajai partijai “Stabilitātei!”.

Iepriekš Grevcova bija sapulcējusi ap sevi ievērojamu sekotāju skaitu “TikTok” un citos sociālajos tīklos.

To saturs – atklāti Latviju nicinošs un Krieviju, kā arī PSRS ēru slavinošs. Savos video Glorija Grevcova regulāri nodarbojās ar tā dēvēto “whatabout-ismu”, no diskusijas par Ukrainas situāciju un palīdzību ukraiņiem cītīgi virzot uz sarunu par to, “cik dārgi” tas izmaksās Latvijas iedzīvotājiem energoresursu u.c. cenās.

Jaunā Saeimas deputāte publicējusi “tautas republiku” karogus

Domājams, tieši pateicoties savam viedoklim par Krievijas valdību un tās realizēto ārpolitiku, Grevcova nonākusi Ukrainas sabiedriskās organizācijas “Mirotvorec” redzeslokā.

“Mirotvorec”, kas paguvis izpelnīties starptautisku uzticību, jau ilgāku laiku apkopo detalizētu informāciju par vietējām un ārvalstu personām, kuru darbības ir bijušas Ukrainai klaji naidīgas.

Par šādu personu “Mirotvorec” nu ir pasludinājis Latvijas 14. Saeimā ievēlēto deputāti no “Stabilitātei!” saraksta.

Glorijas Grevcovas “dosjē” sabiedriskās organizācijas katalogā ir papildināts ar saiti uz viņas “Facebook” profilu, kā arī ekrānuzņēmumu no šī profila.

Tajā redzams, ka Grevcova sev par fona fotogrāfiju ievietojusi tā saucamo Doneckas un Luhanskas “tautas republiku” karogus:

Ekrānuzņēmums no “Myrotvorec.ua”

Uzreiz gan jāsaka, ka šis ir tikai viens neskaitāmiem sociālo tīklu ierakstiem, kurus Glorija Grevcova vēl pirms 24. februāra ievietojusi, un no kuriem ir nojaušama viņas attieksme pret Ukrainā notiekošo.

Kādā citā “Instagram” ierakstā, kurš veikts vēl 2020. gadā, Grevcova lepojas ar džemperi, uz kura lieliem burtiem uzrakstīts “Russia”:

Tikmēr “TikTok”, kur Grevcovai ir ap 100 000 sekotāju, joprojām ir atrodami viņas ieraksti, kuros Saeimas deputāte izceļ to, ka viņas safilmētie video tikuši demonstrēti Kremļa galvenā TV propagandista Vladimira Solovjova interneta raidījumā:

Video saturs – sūdzēšanās par to, cik dārgas ir energoresursu cenas Latvijā, un, ka tas tā ir slikto attiecību ar Krieviju dēļ.

Papildus tam, šī “tiktokere” ir labi zināma un tiek apspriesta arī vietējā intīmo pakalpojumu apmaiņas portālā.

Telefonsarunā pati Grevcova noliedza visu informāciju, kura par viņu publicēta šajos resursos, un solīja vērsties policijā.

Tas esot viņas nelabvēļu un “nacionāļu” darbs, tolaik piebilda nule ievēlētā politiķe.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: jauns.lv

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


8
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Pēdējais slepkava
Pēdējais slepkava

Sveika, Glorija! Ļoti labi, ka Tev iet tik labi kā iet, bet ļoti žēl, ka Tu neesi attiecībā pret mani pašu tieši tikpat žēlsirdīga gluži kā daži labi Maskavas iedzīvotāji.

fon Šulcsfeldfēbelis Kacs
fon Šulcsfeldfēbelis Kacs

eksotiska sieviete! Būs interesanti!

idiots kosovičs
idiots kosovičs

Dieviete

ērce
ērce

Ja šī sieviete ir prokremliska aktīviste, tad viņai vispār nevajadzēja atļaut kandidēt uz Latvijas Saeimu. Padomiskais gļēvums (vai liberālais idiotisms) vēl nav izskausts mūsu amatvīros un sievās.

levitkucins
levitkucins

Vai tad kolobracionisms jau ir izkauts?

Glori Glori Aleluja
Glori Glori Aleluja

Tagad mūsu valsts noslēpumu sargātājiem īpašu būs jāuzmana Saeimas noslēpumu nēsātāji, lai noslēpumi no viņiem nenoplūstu Glorijas virzienā.

koloborants briskens
koloborants briskens

Forša mamma. Mņe bi takuju

Soļidarnosķ-bezdarnosķ
Soļidarnosķ-bezdarnosķ

Iiii-ii-ii-ho-ho-ho