KNAB priekšnieks atceļ “Jaunajai Vienotībai” piemēroto sodu par Orleāna biedrības ledusskapja izmantošanu

Jēkabs Straume

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieks Jēkabs Straume atcēlis partiju apvienībai «Jaunā vienotība» (JV) piemēroto 250 eiro sodu par ilggadējā «Vienotības» biroja vadītāja Normunds Orleāns biedrības sadzīves tehnikas izmantošanu it kā partijas interesēs.

KNAB ziņojumā par politisko partiju un to apvienību 2022.gada pārskatu pārbaudēm bija apgalvots, ka JV izmantoja biedrībai «Retro auto muzejs» piederošu sadzīves tehniku – ledusskapi, televizoru un tā kronšteinu, printeri un kārtridžu – apvienības vajadzībām, tādejādi saņemot labumus partiju finansēšanas likuma izpratnē. Visticamāk, šādu pieņēmumu  KNAB  darbinieki bija izdarījuši, balstoties uz Orleāna sūdzību.

KNAB par partiju finansēšanas likuma neievērošanu JV piemēroja 250 eiro sodu, bet Straume, izskatot JV sūdzību, to atcēlis.

No Santa.lv

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


4
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
nunu
nunu

vienotība ir bandītu un čekistu perēklis!

anita
anita

noēdies mūlis

Baļķis savā acī
Baļķis savā acī

Mums visu laiku runā ka Krievijā tā esot, bet laikam tiešām tā ir, ka visi nesmukumi, kurus piedēvē Krievijai, patiesībā nāk no pašiem. Spēka struktūras, žurnālistika, mediji ir saauguši ar valdošo partiju. Tieši tas pats ar cenzūru. Visu šeit cenzē, baidās no cita viedokļa, bet stāsta ka tas notiekot citās valstīs kurās neesot dermokrātijas.

Reičela
Reičela

Premjere pateica savam uzraugamam Straumem , lai tādas kļūdas pret Vienotības bandu turpmāk nepieļautu !