Kam pieder KPV LV frakcija?

Māris Možvillo

KPV LV vieni juku laiki pēc otriem. Vēl nesen iepriekšējo partijas vadoni – Ati Zakatistovu, kuram pārmeta vienpersonisku lēmumu pieņemšanu, ar kaunu padzina no partijas. Tagad partiju vada bariņš ļautiņu, kurus de facto kontrolē Artuss Kaimiņš, bet šoreiz ne par to stāsts. Sabiedrībai jāzina, kas šobrīd vada KPV LV Saeimas frakciju.

Māris Možvillo. Viņš par frakcijas vadītāju kļuva, pateicoties Zakatistova kontrolētajiem deputātiem – Iveta Benhena-Bēkena, Aivars Geidāns, Janīna Kursīte un Ivars Puga uzstāja, ka frakcija jāvada tieši Možvillo.

Možvillo, protams, savā uzpūtībā nesaprata, ka viņš ir šo deputātu favorīts ne jau savas kompetences, bet gluži otrādi – nekompetences dēļ. Zakatistovs vēlas iznīcināt KPV LV, un vislabāk to izdarīt ar nekompetenta vadītāja rokām. Bet kas īsti ir Māris Možvillo?

Bijušais Alojas novada domes deputāts ar vidējo izglītību. Interesanta ir viņa amatpersonas deklarācija par 2019. gadu. Viņam ir norādītas parādsaistības 70 000 EUR, kas ir saistāms ar viņa maksātnespēju, par kuru variet izlasīt ŠEIT.

Interesanti, ka jau vairākus gadus viņš nav ne centu sedzis no šī parāda. Parāds netiek apmaksāts, jo Māra Možvillo oficiālie ienākumi VISĀ 2019. gadā bija 1010.90 EUR! Tas nozīmē, ka mēnesī šis politiķis ir saņēmis 84.25 eur. Bet vai varētu būt tā, ka viņam oficiālie ienākumi ir tik mazi, jo pārējo viņš saņem aploksnē? Ja mēs pavērojam Māra Možvillo sociālo tīklu ierakstus, tad itin bieži var redzēt viņa publicētās bildes, kur viņš sēž meža tehnikā.

Alojas novadā runā, ka viņš nelegāli piepelnās brāļa mežizstrādes uzņēmumos. Varbūt kāds viņam var pajautāt, kā var izdzīvot ar 1000 EUR gadā? Varbūt kāds viņam var pajautāt par nelegālajām papildu darbavietām?

Red.piez.: Paša M. Možvillo skaidrojumi pirms divarpus gadiem lasāmi ŠEIT.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: Pietiek

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar