“Jauno vienotību” turpmāk vadīs Siliņa

Par partiju apvienības “Jaunā vienotība” (JV) valdes priekšsēdētāju ievēlēta premjerministre Evika Siliņa, piektdien tika paziņots “Vienotības” domes un JV kopsēdē.

Siliņa šajā amatā nomainījusi ekspremjeru, Saeimas deputātu Krišjāni Kariņu (JV).

Ceturtdien Latvijas Televīzijas (LTV) raidījumā “Šodienas jautājums” Siliņa sacīja, ka JV “ir tāds mini Eiroparlaments”, jo apvienība sastāv no “Vienotības” un vairākām reģionālajām partijām.

“Un parasti JV ir bijis premjers, un esmu deviņus mēnešus vadījusi valdību gana veiksmīgi,” sacīja Siliņa.

Politiķe intervijā LTV atklāja, ka partijas biedri viņu vairākas reizes ir aicinājuši uzņemties atbildību vadīt JV.

EP vēlēšanās Latvijā JV plūca uzvaras laurus ar 25,07% vēlētāju atbalstu, liecina provizoriskie dati. Tas ļāva JV tikt pie diviem mandātiem EP.

Lai arī JV vēlēšanu sarakstā otrais numurs bija ekspremjeram, pašreizējam Saeimas deputātam un nu jau bijušajam JV valdes priekšsēdētājam Kariņam, viņš šajās vēlēšanās saņēma visvairāk svītrojumu – 33 907, tāpēc sarakstā “noslīdēja” uz 6.vietu. Vienlaikus gan teju tikpat daudz vēlētāju – 33 838 – pretī Kariņa vārdam bija ievilkuši plusu.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


7
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
ērce
ērce

Krievu imperiālistiem/boļševikiem/ nacistiem ukraiņi skaitās “nacisti”, jo viņi negrib būt krievi un vēlas būt neatkarīgi. Tāpat visās krievu kolonijās (arī Latvijā) Padomijas laikos normāls nacionālisms tika nosodīts (atskaitot krievu). Arī šodien Latvijā krievu propagandistiem ir izdevies pavisam normālu, mērenu nacionālismu nomelnot par “galējo”.

Tvērums
Tvērums

Atceros Latvijas Komunistisko partiju , redzu Vienotības bandu !

Rambo
Rambo

Man Evika patīk, bet Vienotība gan ne.

jampidl jampidl vau vau vau
jampidl jampidl vau vau vau

Siliņa saprot kādu mēslu bagāžu uzņēmuisies aizsargāt, bet nezina visu, kas tur ir apakšā.

Evika
Evika

Aiz gara laika varētu vadīt arī Vienotības bandu , jo tās bumbiergalvas to neprot !

nav kas lampiņu izslēgs
nav kas lampiņu izslēgs

Kārtībai jābūt- zeltmatīte āaŗņem kuģa vraku visos iepējamos amatos, lai droši visu nolaistu pa burbuli Sievietēm ir tiesības izpausties

jampidl jampidl vau vau vau
jampidl jampidl vau vau vau

Burbuļos ar mūziku.