“Ja gribi paveiktus darbus, jārīkojas pašam!” – Zariņš frizējas Saeimas sēdes laikā

Zariņš

Cik ļoti alkstam atkal saņemt frizieru pakalpojumus, uzskatāmi demonstrē tautas priekšstāvji, frizējoties gan mežā, gan arī attālinātajās sēdēs.

Ceturtdien uzmanību izpelnījies deputāts Ivars Zariņš (“Saskaņa”), kurš sēdes laikā sāka skūt matus ar spalgi spindzošu mašīnīti.

“Ir veltīgi gaidīt uz šīs valdības saprātīgiem lēmumiem. Ja gribi paveiktus darbus – ir jārīkojas pašam! P.S. Un nebūs jāattaisnojas un jāatbild uz daudzajiem jautājumiem, kur palikuši mani noaugušie mati!”, deputāts komentē savu performanci.

Ceturtdienas parlamenta attālinātā sēde nav izņēmums –  ar matiem saistītas izdarības nesen notika arī Rīgas domes sēdē pašvaldības budžeta pieņemšanas laikā.

Zariņa partijas biedrs, deputāts Mihails Kameņeckis, atbildot deputātei Ievai Brantei (NA/LRA), uzlika platīnblondu parūku.

Jau rakstījām, ka meža vidū, saltā ziemas dienā, frizūrai svaigumu atguva arī Rīgas domniece Ieva Brante. Veselības ministrs Pavļuts par to izsacījās visnotaļ uzslavējoši: “OK, tas ir absolūti OK!”.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar