Četru mēnešu laikā administratīvi sodīti četri deputāti; Gobzems 16 reizes

No šī gada 6.janvāra līdz 18.aprīlim administratīvus sodus saņēmuši četri 13.Saeimas deputāti, teikts ziņojumā, ko Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijai sniedzis Iekšlietu ministrijas Informācijas centrs. 

Saskaņā ar Iekšlietu ministrijas Informācijas centra ziņām no Sodu reģistra deputāts Aldis Gobzems (attēlā) deviņas reizes pie administratīvās atbildības saukts par noteiktās sapulču, gājienu un piketu organizēšanas un norises kārtības pārkāpšanu, bet septiņas reizes – par ārkārtējās situācijas vai izņēmuma stāvokļa laikā noteikto ierobežojumu vai aizliegumu pārkāpšanu. Tāpat deputāts pie administratīvās atbildības saukts par mutes un deguna aizsega nelietošanu normatīvajos aktos paredzētajos gadījumos, kā arī par noteikto uzturēšanās darbību ierobežojumu pārkāpšanu aizsargjoslās ap valsts aizsardzības objektiem. Deputātam A.Gobzemam visos gadījumos piemērots naudas sods. 

Pie administratīvās atbildības saukts arī deputāts Juris Pūce, un naudas sods viņam piemērots par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu, kas izdarīts vietā, kas apzīmēta ar ceļa zīmēm “Apdzīvotas vietas sākums” vai “Dzīvojamā zona”. 

Deputātam Ērikam Pucenam brīdinājums piemērots par transportlīdzekļa vadīšanu, ja vadītājam nav klāt vadītāja apliecības vai personu apliecinoša dokumenta, savukārt naudas sods – par tālruņa, piezīmjbloka, planšetdatora vai viedierīces lietošanu, ja transportlīdzeklis atrodas kustībā.    

Savukārt deputāts Andris Skride saukts pie administratīvās atbildības, un naudas sods viņam piemērots par tāda transportlīdzekļa izmantošanu ceļu satiksmē, kuram noteiktajā termiņā nav veikta valsts tehniskā apskate. 

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


6
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Apinis
Apinis

Pucens ir ar pirkstu taisīts.

Gobzems ir traks
Gobzems ir traks

Vai nav vieta kur viņu varētu iesēdināt?

Malta
Malta

Ja vienam tik daudz sodu, vai nav jānosūta uz kādu sociālās uzvedības koekcijas programu?

Acs
Acs

ļoti vienkāršs jautājums – vai persona, kas tiek nepārtraukti administratīvi sodīta, morāli un ētiski ir tiesīgs būt tautas priekšstāvis?

reņģe
reņģe

Atkarīgs no tā, kurai tautai. Ja tā, kuru domā acs, tad noteikti ne.

Kulaks
Kulaks

Vai Latvijas pilsoņu daļa, kuru pārstāv kāds deputāts, un kuru tiesības tiek aizskartas, kā arī kuriem ir atšķirīga sapratne par valsts turpmāko virzību ir ētiski un morāli pielaist pie vēlēšanām? Varbūt uzreiz uz Tvaika ielu vai Biķernieku mežu. Gan komunisti, gan fašisti tā arī darīja. Jūs to piedāvājat? Gobzema disciplinārlietas ir par atšķirīga viedokļa paušanu. Varbūt kādreiz pārāk agresīvas, bet nekas vairāk.