Par “Konservatīvo” valdes priekšsēdētāju ievēlēts labklājības ministrs Eglītis

Gatis Eglītis
Partijas "Konservatīvie" priekšsēdētājs Gatis Eglītis

Partijas “Konservatīvie” padome par valdes priekšsēdētāju ievēlējusi labklājības ministru Gati Eglīti.

Par savu vietnieku viņš izraudzījies Ķekavas novada domes deputātu Andri Vītolu.

“Konservatīvo” valdē ir ievēlēti arī Ventspils novada domes deputāts Bruno Jurševics, Rēzeknes novada domes deputāts Guntis Rasims, ekonomists Jānis Svemps, uzņēmējs Mārtiņš Štāls un Gulbenes novada domes priekšsēdētāja vietniece Guna Švika un Vītols.

Pēc 14. Saeimas vēlēšanām partijas valde uzņēmās atbildību par vēlēšanu rezultātiem un paziņoja par atkāpšanos. Valdes priekšsēdētājs un partijas dibinātājs Jānis Bordāns informēja sabiedrību, ka pats vairs nekandidēs uz valdes priekšsēdētāja amatu, dodot iespēju atbildību uzņemties jauniem Konservatīvo līderiem. Padomes sēdes laikā Jānis Bordāns atsauca savu kandidatūru arī uz valdes locekļa amatu.

“Dibinot un attīstot vispirms Jauno konservatīvo partiju, patlaban – “Konservatīvos”, mani virzīja sapnis par tiesisku Latviju. Es esmu vadījis šo partiju kopš tās pirmsākumiem 2014.gadā un šobrīd atstāju valdes priekšsēdētāja amatu, pieredzot, ka Latvija ir kļuvusi tiesiskāka. Es ar drošu sirdi nodošu grožus jaunu Konservatīvo līderu rokās,” pauda Bordāns pēc partijas valdes vēlēšanām.

Eglītis uzskata, ka “Konservatīvajiem” šis ir iespēju brīdis. “Mēs savstarpējā demokrātiskā konkurencē ievēlējām jaunu valdes priekšsēdētāju un valdes locekļus. Mūsu galvenais uzdevums šobrīd ir vadīt partijas atjaunošanos, izanalizējot pieļautās kļūdas, saliedējot visu lielo partijas kolektīvu, izstrādājot skaidru, kvalitatīvu, mūsu partijas vērtībās balstītu piedāvājumu vēlētājiem, lai atgūtu viņu uzticību,” uzsver jaunais partijas vadītājs.

Viņš pauž pārliecību, ka “Konservatīvo” ieguldījums Latvijas politikā ir ļoti nepieciešams.

Kā vēstīts, uz “Konservatīvo” valdes priekšsēdētāja amatu kandidēja labklājības ministrs Eglītis un Rīgas domes priekšsēdētāja vietniece Linda Ozola.

Uz valdes locekļu amatiem pretendēja tieslietu ministrs, līdzšinējais partijas valdes priekšsēdētājs Bordāns, kā arī Māris Beļaunieks, Mārtiņš Brigzna, Raitis Bukovskis, Jurševics, Rasims, Miķelis Strīķis, Svemps, Štāls, Švika un Vītols.

Kā zināms, oktobrī notikušās 14.Saeimas vēlēšanās “Konservatīvajiem” neizdevās pārvarēt 5% barjeru.

Pēc tam “Konservatīvo” līdzšinējais valdes priekšsēdētājs Bordāns un valde pilnā sastāvā atkāpās, uzņemoties atbildību par 14.Saeimas vēlēšanu rezultātiem. Bordāns informēja, ka nekandidēs uz valdes priekšsēdētāja amatu, dodot iespēju jauniem partijas līderiem.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


4
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
hahaha
hahaha

Konservatīvie jau tik zemu krituši!

Kaža
Kaža

Eglītis izliekās nezinam,ka cilvēkiem vecuma un veselības dēļ pienākās atvieglinājumi,nevis ierobežojumi,kuri tikai veicina diskrimināciju,kura jau jau tā ir pārāk augstā līmenī,tā liekot šaubīties par demokrātijas kvalitati.

Haris
Haris

Un kur pazudis otrs banāns ?

levitkucins
levitkucins

Par daudz Vienotībai bij to satelītu. Attīstībai, konservatīvie, “nacionāļi”, ģirģens, tagad vēl progresīvie. Kādam jāpaliek gribošam