Zelenskis: Krievu iebrucēji Ukrainā izvaro pat zīdaiņus

Zelenskis

Ukrinform

Ukrainā fiksēti jau simtiem izvarošanas gadījumu, ko pastrādājuši Krievijas okupācijas spēku karavīri, tostarp pret nepilngadīgām meitenēm, bērniem un pat zīdaini, atsaucoties uz Ukrainas prezidenta Volodimira Zelenska paziņojumu viņa runas laikā Lietuvas Republikas parlamentā, raksta “Ukrinform”.

“Atbrīvotajos Ukrainas apgabalos turpinās darbs, lai reģistrētu un izmeklētu Krievijas Federācijas pastrādātos kara noziegumus. Gandrīz katru dienu tiek atrasti jauni masu kapi. Tiek vākti pierādījumi. Tūkstošiem un tūkstošiem upuru. Simtiem brutālas spīdzināšanas gadījumu. Cilvēku līķi joprojām atrodami kanalizācijas lūkās un pagrabos. Sasieti, sakropļoti ķermeņi. Ciemi, kas kādreiz bija plaši apdzīvoti, nu palikuši gandrīz bez iedzīvotājiem. Simtiem bērnu ir bāreņi – vismaz simtiem, jo precīzu upuru skaitu vēl nezinām. Ir reģistrēti simtiem izvarošanas gadījumu, tostarp nepilngadīgas meitenes, pavisam mazi bērni… Un pat zīdainis! Ir vienkārši biedējoši par to runāt. Bet tā ir taisnība, tas notika,” sacīja V. Zelenskis.

Ukrainas līderis arī paziņoja, ka persona, kura pret vienu gadu veco mazuli izdarīja zvērīgo noziegumu, ir identificēta. Tas ir krievu karavīrs Aleksejs Bičkovs no Pleskavas – desantnieks vai specdienestu virsnieks. Viņš mazuļa mocīšanu nofilmējis video, ko pēcāk nosūtījis saviem dienesta biedriem.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Avots

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


13
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Latvietis
Latvietis

Tāds pats liktenis Maškai Krievijā-Vaņka drāž Mašku kā Sidiorova kazu.

Prievīte
Prievīte

Visatļautība un pretīgie es teiktu tieši -vīrieši! ir sātani. A citiem vīriešiem es teiktu kur esat jūs? Sakaujiet tādus! Citādi paliek kauns arī par jums. Dariet kaut ko. Un tādas ziņas pa taisno uz tiesu. Avoti, kas teica ko, kāpēc nav rīcība? Ko ar šo ziņu gribat teikt. Var teikt, bet kāda rīcība?Ja rīcība nav jūs vairojat tālāk ļauno. Es domāju labi esmu pilngadīga, bet ko dod šis raksts?

Bijušais zemessargs
Bijušais zemessargs

Nolādētie utainie krievi !!!

Apinis*
Apinis*

To sauc par pedofīliju.

IncParaac
IncParaac

To spēj – tik apgraizītais.

Haris
Haris

vai tā nav viltus ziņa , kur ir pierādijumi ?

Cerbers
Cerbers

Pārāk liels risks tā samuldēt.

noriebies
noriebies

Tev pierādijumi, brauc uz ukrainu kropli .

Temida
Temida

ANO komisijai tas būtu jāizmeklē .

Ārprāts!
Ārprāts!

Varu iedomāties, kas notiek Roissejas djerevņās-viena vienīga maucība, pjankas, kautiņi, matuškins, šmuce.
Kāda nelaime uzbrukusi ukrainim, nedod Dievs!

Latvijas patriots
Latvijas patriots

Vaislīga tauta.

Bla bla bla
Bla bla bla

Sanāk ja rīt Šlesers vai Gobzems apgalvos ka viņa bērnu izvarojis Levits un teiks, ka viņam ir video, tad mums arī Šleseram būs jātic uz vārda? Video nevajadzēs Šleseram prasīt?

zinātāja
zinātāja

Tikai utainie tatāru-mongoļu pēcteči to var izdarīt !!!