Liepnieks par karu un to, ka tiek sabotēta militārā dienesta ieviešana Latvijā

Vai karš Ukrainā varētu šogad beigties un Latvijā tad varēsim justies droši un par to, kas notiek ar Valsts aizsardzības dienesta ieviešanu Latvijā stāsta rakstnieks un politisko procesu vērotājs Jurģis Liepnieks.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


6
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
antons
antons

Militārā dienesta ieviešana ir atbilde uz karu, bet, kad tas dienests beidzot tiks ieviests, karš būs beidzies.

Eriks
Eriks

Jaunieši 30 gadus dresēti baudīt pūkainās sajūtas, bet Liepnieks te sludina dienestu un sazin kādas matrosoviešu darbības🤣🤣🤣

Ceļa vējš
Ceļa vējš

Vai tad braucot pie stūres mobilo var izantot? Ieraudzīs zaļganie un sāks kādu lietvedību, būs pats dziļi nelaimīgs.

demogrāfiskā bedre
demogrāfiskā bedre

Ko tur sabotēt. Cilvēki redz kas šobrīd notiek Ukrainā. Neviens no medijiem neraksta ka tieši šobrīd Ukrainā notiek kārtējā milzīgā mobilizācija, bet cilvēki tāpat redz, lieto tiktoku, telegramu, tur nāk daudz video no Ukrainas. Un ja galvā ir smadzenes, tad pat analizējot mūsu ziņas var saprast ka notiek mobilizācija, jo kādam taču ar piegādātajiem tankiem būs jābrauc. Šai varai absolūti lielākā daļa sabiedrības netic, tāpat kā Ukrainā. Ja nedod Dievs šeit sākas karš, tad šī valdība, lai saglabātu savas vietas, visus ko vien varēs saķert sūtīs nokaušanai uz fronti, tāpat kā Ukrainā šobrīd, paši pa to laiku aizmuks aiz “dīķa”… lasīt vēl »

hmmmm
hmmmm

Tiešām sabotē. Somijā un Lietuvā pavisam cita attieksme. Laikam LV ir smagi pārkrievota arī šajā jomā

levitkucins
levitkucins

Tik smagi, ka grūti pat iedomāties, ka krievija varētu uzbrukt krievijai. Krievu ir vairāk kā 50% Rīgā, Jūrmalā, Daugavpilī, Rēzeknē, Liepājā. Kučinskis pat Repatriācijas likumu nevar atcelt, uz PMLP notiek spiediens krieviem izsniegt ID kartes. Nav tālu līdz 1940. gada Saeimai.