Kariņš žurnālistiem brīvu piekļuvi robežai nesola

Krišjānis Kariņš
Foto: Valsts kanceleja

Uz Latvijas un Baltkrievijas robežas ir saspīlējums, bet tiešu militāru draudu nav, situāciju pierobežā šorīt intervijā TV3 raidījumā “900 sekundes” novērtēja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).

Premjers vēlreiz situāciju novērtēja kā hibrīdapdraudējumu Latvijai, kad kaimiņvalsts izmanto trešo valstu pilsoņus draudu radīšanai Latvijā.

Savukārt žurnālistiem brīvu piekļuvi robežai politiķis nesolīja drošības apsvērumu dēļ, tomēr izteicās, ka robežsardzei ar žurnālistiem būtu jāatrod risinājums, kā atspoguļot pierobežā notiekošo.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


2
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Irkuls
Irkuls

Piekrītu, žurnālisti visur grib pievērst sev uzmanību, taisot tikai šmuci valdībai.

Rupeklis
Rupeklis

Žurnālisti daudzreiz dzenoties pēc sensācijas nodara milzu ļaunumu, jo smadzeņu, sirdsapziņas un godaprāta ir visai liels deficīts.