Virgam klibo atmiņa? Līvi par albuma izdošanu zināja, uzsver Tija Auziņa

Līvi

Īstu sašutuma vētru pēdējās dienās Latvijā izraisīja „deputātu kvotu” skandāls, kurā figurēja grupas „Līvi” vārds.

Ainārs Virga plašsaziņas līdzekļiem apgalvoja, ka Bilžu biroja pārstāve Tija Auziņa nelietīgi izmantojusi leģendārās grupas vārdu, prasot 30 tūkstošus valsts naudas Līvu fotoalbuma izveidei. Neviens no Līviem par albuma izdošanas ieceri neko neesot pat dzirdējis, dusmojās Virga un viņam piebalsoja Guntars Račs. Turpretī sarunā ar Skaties.lv Auziņa atklāj, ka patiesībā Līviem esot bijis zināms par ieceri izdot jubilejas fotoalbumu. Kurš melo?

“Cenšoties īstenot ideju par Līvu fotoalbuma sagatavošanu, izdošanu un prezentāciju, dalījos informācijā ar NA pārstāvjiem, kuri ne vienreiz vien ir bijuši Līvu sadarbības partneri. Projekta risinājums viņiem patika, un tas tika novērtēts kā atbalstāms. Runa ir par pamatīgu arhīvu apkopojumu, nevis vienkārši pāris fotogrāfijām,” portālam Skaties.lv skaidro Auziņa.

Fotoalbumā paredzēts iekļaut apjomīgu materiālu par Līviem. Tajā plānots vēsturisks apraksts par grupu un tās dalībniekiem, unikālas fotogrāfijas, diskogrāfija, laikabiedru atmiņu apkopojums, kā arī papildu pievienota grupas patriotisko dziesmu izlase CD formātā.

Tija Auziņa uzsver, ka runa ir par aptuveni 300 lappusēm A4 formātā, cieto sējumu un pilnkrāsu druku. Un paši Līvi par šo ieceri jau sen esot zinājuši. “Par šo projektu esam jau sen apspriedušies gan ar Ainaru Virgu, gan Guntaru Raču. Par albuma saturu un formātu esam vienojušies ar Ainaru, kas atspoguļots arī Liepājas medijos,” uzsver idejas iniciatore Tija Auziņa.

Rodas pamatots jautājums – kuram klibo atmiņa?

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: skaties.lv

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
?!.....
?!.....

Par ko ši ažiotāža? Vispār nesaprotu, kādā sakarā ap šo tiek celta ažiotāža.