Vakara Ziņu “Baumas” – šodienas ziņas: Parādniekam astotais bērns

Imants Parādnieks

“Vakara Ziņu” pirms kāda laiciņa publicētās “Baumas” kārtējo reizi ir pārvērtušās notikušā faktā – pagājušā nedēļā Rīgā dzimis Latvijas galvenā demogrāfa Imanta parādnieka astotais bērns – meitiņa, šonedēļ vēsta žurnāls “Privātā Dzīve”.

Visi astoņi I. Parādnieka bērni ir dzimuši Rīgas Dzemdību namā, arī jaunākā meitiņa nav izņēmums.

Žurnālam viņš pastāstījis, ka meitas piedzimšana raisījusi ekstrēmas sajūtas – viņš kopā ar mīļoto sievieti un diviem mazākajiem bērniem devies uz fotosesiju, un vien divas stundas vēlāk pasaulē nākusi meita.

“Privātā Dzīve” vēsta, ka Imanta un Litas attiecībās mazulīte ir trešais bērns, vecākais ir septiņus gadus vecais dēls Reinards un arī četrgadniece Adelīne.

Attiecībās ar sievu Dinu viņam dzimuši četri bērni – Hārdijs (36), Anete (33), Imants, (29) un Rihards (21) –, un kopīgi audzinājuši arī Imanta dēlu Helvi, kuram ir 22 gadi.

I.Parādnieks žurnālam atklāj, ka tādējādi personiski ir devis savu pienesumu tautai un valstij. Vaicāts, vai viņš varētu kļūt par vēl kāda bērna tēvu, Latvijas galvenais demogrāfs atbild, ka šobrīd esot sajūta, ka savu misiju izpildījis.

“Jaunībā mans vēlmju uzstādījums bija – pieci seši bērni. Nu ir astoņi. Likās jau, ka septiņi būs gana, bet Dieviņš lēma citādi, un esmu par to laimīgs. Vienmēr esmu teicis, ja ģimenē ir trīs, četri, pieci bērni, tad katru nākamo bērnu tā īsti nemaz nejūt, taču mīlestības pieplūdumu gan,” žurnālam teic daudzbērnu tēvs.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Mikelsons
Mikelsons

Kuram no lasitajiem jeb spriedejiem,ka Paradniekam ir astotais berns-ir kada dala par to?Ja Paradnieks ka virietis spej rupeties par savam sievietem un vinu berniem -kas te ko spriedelet jeb Latvijas iedzivotajiem tas skiet-kaut kas ipass ?